Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Srácok, nektek milyen köröm...

Srácok, nektek milyen köröm teszik a lányokon? Szerintetek hogyan néz ki egy ápolt köröm?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Rövid, ápolt és nem feltűnő színnel festi. :) De van akinek pont az ellenkezője tetszik. Remélem segíthettem. :) 17/F
2014. ápr. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kizárólag a rövid, és abból is az Ő körmeit tudnám felhozni példaként!

[link]

21F

2014. ápr. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát akkor a tövig vágott kocka vagy kör alakú köröm.
2014. ápr. 6. 18:19
 4/8 anonim ***** válasza:
ne legyen semmilyen körömlakk rajta. gyűlölöm!
2014. ápr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne legyen fegyverként is használható műkörme, amúgy mind1, de a Dexter féle "Hűtőkocsis gyilkos festés" külön jó pont! :D
2014. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Lehet rövid vagy hosszabb,de ne 5 cm.Inkább hegyesebb ha hosszú ha rövid,inkább gömbölyded.És ha van rá lehetősèg legyen lakkozva.Az iszonyat szexi,és vaditó!
2014. ápr. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Rövid, festés nélkül.


És halálom, amikor a körmük töve tiszta gusztustalan, mert folyton kapargatják stb, és nincs meg az a kis átlátszó bőr szerű. =/

2014. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Katona Dius válasza:

Bár tudom, hogy srácokat kérdeztél, én női szemmel válaszolok. Ne aggódjatok, nem vagyok leszbi. :D Csak szoktam látni nőtársaimon olyan karmokat, amitől én is falnak rohanok. Én például nagyon nem szeretem azokat, amik ilyenre vannak megcsinálva: [link]

Szerintem roppant undorító, mikor saskarom meredezik egy női kézen. A mandula, vagy kocka forma sokkal esztétikusabb. De annak sem kell méteresnek lennie :D

Én például szeretem festeni és mivel zongorázom, nem lehet hosszú. Sok féle színnel festettem "vadabb, fiatalabb" koromban (kék, fekete, lila...), de mostanában a halvány rózsaszín, bőrszínű, esetleg ezüst vagy piros, amit kultiválok. Ha nem zongoráznék és megtudnám növeszteni egy kicsit, akkor biztos megcsinálnám franciásra (halvány rózsa vagy bőrszínű alap, a vége pedig fehér). Szerintem az például nagyon esztétikus. De ez persze mindenkinél más :)

22/L

2014. ápr. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!