Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, elfogadnátok egy...

Lányok, elfogadnátok egy ilyen felajánlást?

Figyelt kérdés

Interneten megszólítana egy fiú(nem túl szép, picit duci és jellemben nem tudsz róla semmit), és a következő szöveggel:


,,Szia! Remélem nem baj, hogy írok neked ismeretlenül. Nagyon kedvesnek látszol, és szeretnélek meghívni egy sütire, ha elfogadod. :)"


szeretne veletek megismerkedni, elfogadnátok? Hogyan állnátok hozzá? Mit gondolnátok róla? Ha ez negatív, ehelyett mit javasolnátok? :) 17/f



2014. ápr. 6. 18:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
*rátok írni
2014. ápr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Latta mar a lany a fiut valaha?
2014. ápr. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyomjad csak haver, max. elküldenek melegebb éghajlatra. :)
2014. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Ilyet ne írj lánynak..ez valahogy nagyon nyomulos először probálj vele ismerkedni ne pedig egyből hívd el valahova. érted? először beszélgess vele és utána mikor mér RÉG ÓTA BESZÉLTEK TÖBB NAPJA és te azt érzed hogy kedvel, AKKOR mondd neki hogy találkozhatnátok és tedd hozzá hogy barátilag! és így bele fog menni.
2014. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Ha nem tetszik és nem akarsz tőle semmit akkor jobb ha enyhén lerázod.PL : nemrég estem tul egy szakitáson stb.
2014. ápr. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#1: ?

#2: Nem.

#3: Az picit fájna, ha bunkó.

#4: Csak nehéz vele beszélgetést kezdeményezni úgy, hogy nem ismerem egyáltalán.

#5: Ezt nem értem. Meg szeretném ismerni, miért ne tetszene/ráznám le?

2014. ápr. 6. 18:24
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha külsőre nagyon nem jön be és úgy ír, akkor nem fogadom el. De nem bunkó módon koptatom le. 17L
2014. ápr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha már személyesen ismerem és találkoztam is az illetővel, illetve szimpatikusnak véltem, akkor igen, egyébként csak úgy egy idegennel nem mennék sehova.
2014. ápr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
de most miért nehéz? ráírsz hogy szia remélem nem baj hogy ismeretlenként bejelöltelek.. d eamugy ezek mindíg szarul sülnek el.. én pl ha engem jelöl be egy ilyen pasi egy hasonló szöveggel vissza se írok..
2014. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
próbáld meg személyesen elcsípni
2014. ápr. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!