Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csak szórakozik velem vagy én...

Csak szórakozik velem vagy én értettem félre a dolgokat?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel egy hónapja beszélgetünk neten. Nem egy városban élünk, április végére beszéltünk meg egy találkát. Pár napja bókolgat is, meg egyre inkább imponálunk egymásnak. Viszont van egy kis bibi. Ugyanis a héten vett ki pár nap szabit, és azt mondta, hogy a kollégáival megy el pár napra wellnesezni, küldött is képeket magáról, viszont semmi csoport kép nem készült...egyszer felfigyeltem arra facebook-on, hogy egy lány képeit gyakorta lájkolgatja. Na már most megnéztem ennek a lánynak az adatlapját, és a borítóképe ugyanaz, ami a pasinak, csak ő maga van rajta (egy tó parton áll háttal). Szóval azt gyanítom, hogy a pasi eltitkolja előttem, hogy van barátnője...utaljak rá, hogy megtudtam, mert nagyon nyomaszt, és így már bízni sem nagyon tudok benne..vagy lehet csak én kombinálom túl a dolgokat? De ha mégis a barátnője, akkor mit akar? Egy talit, hogy aztán majd eldöntse kit választ?

2014. ápr. 6. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
A facebbok az egy kalap sza.. Ne higgy neki, a pasiban se bízz meg túlságosan amíg nem találkoztok mert kitudja milyen élőben. .
2014. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!