Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az gáz, hogy 16 évesen rettene...

Az gáz, hogy 16 évesen rettenetesen vágyom egy társra?

Figyelt kérdés

Magányosnak érzem maga, és sok-sok szeretet van bennem, viszont néha, úgy érzem engem viszont senki se szeret. Örülnék ha valaki átölelne, és megcsókolna, azt mondaná "Nekem Te vagy a legszebb!"

16L



2014. ápr. 7. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ott van anyud nem? O nem eleg jo neked? Ajj de telhetetlen vagy te
2014. ápr. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Vegyél macskát.Bár mondani nem fogja, hogy neki te vagy a legszebb.Igaz, gondolni se, csak a kajaadó rabszolgája vagy.
2014. ápr. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
nem macskát akarok, utálom a macskákat. és szeretem anyukámat, nélküle nem tudom mit kezdenék az életemmel, de azért nem ugyan az.
2014. ápr. 7. 22:05
 4/18 anonim ***** válasza:
nem gáz, így van ez rendjén
2014. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
nekem is neha szeretethianyom van, de olyankor megolelem egy fiu osztalytarsamat/baratnomet/noveremet es azt mondom, hogy szeretlek es kesz... vagy keresek egy baratot es kibeszelem magamat... ezert vannak a baratok, nem! hogy ott legyenek neked, amikor szukseged van ra! ;)
2014. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Magoran ***** válasza:

szerintem teljesen normális. A korodban főleg.

De ha most lelkizni írtad ki a kérdést, ne számíts túl sok empátiára...

2014. ápr. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem probléma de ha van egy kis eszed nemcsak szeretetre vágysz hanem megis valósitod
2014. ápr. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

de hogyan valósítsam meg.

amúgy általában barátaim segítenek, de sokkal többet, ők se tudnak, hisz nem tapasztaltabbak mint én.

2014. ápr. 7. 22:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így érzek mint te. Csak n férfi vagyok és tele vagyok szeretettel de nem viszonozza felém senki.
2014. ápr. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
tudom, hogy sokan vannak így, de sajnos nagyon vigasztalni ez nem tud. csak sajnálom őket is... :/
2014. ápr. 7. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!