Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretnék megismerkedni egy...

Szeretnék megismerkedni egy értelmes, vidám, kedves, hozzám illő, és komoly kapcsolatot kereső nővel. Miért nem találkozom ilyen nővel?

Figyelt kérdés
Most előlem bujkálnak, vagy eddig nem sikerült megfelelő helyen járnom, ahol ők is előfordulnak?
2014. ápr. 8. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 stimmel, sajna a többi nem....bár nem tudom hány éves vagy :)
2014. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem itt kellene keresni. Előfordulnak, legalábbis én annak tartom magam.
2014. ápr. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki itt próbál ismerkedni ahhoz tényleg ilyen barátnő illik. Istenkém, és akkor nem értitek, miért nem áll veletek szóba egy nő sem.
2014. ápr. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár úgysem fogja senki elhinni, de nem ismerkedési szándékból írtam a kérdést, csak enyhe mélabúm ilyen formában fejeződött ki.
2014. ápr. 8. 16:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Biztos vannak ilyenek, csak esetleg nem tetszettek egymásnak (bár akkor az már lehet hogy nem a "hozzám illő" kategória). Mindenesetre én se találkozom ilyen férfiakkal.
2014. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!