Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok segíteni? (Többi lent)

Tudnátok segíteni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy lány, akivel 3 éve járok egy csoportba angol órán. Eleinte, mikor megismertem tök jókat beszélgettem vele suli után hazafelé a buszon, de most mintha rám se figyelne, pedig nem vagyunk rosszban. Szívesen elhívnám valahova, de mivel már sajnos nem beszélgetek vele így nehéz megtenni az első lépést. Amit tudni kell róla, hogy egy kicsit visszahúzódó típus, legtöbbet barátnőivel van, ezért is nem tudok hozzá közelebb kerülni, ráadásul csak heti három közös órám van vele. Gondolkoztam azon, hogy Facebook-on ráírok, de nem tudom hogyan fogadná, mivel még semmilyen közös beszélgetést nem folytattam vele online és ciki lenne úgy lejárni vele egy csoportba még egy évet, ha visszautasít, meg amúgy sem egy nagy Facebook függő. Szerintetek hogyan kéne közelebb kerülnöm hozzá, legalább annyira mint régen, hogy újra megbeszélhetem vele a napi dolgokat, meg ami előjön? Sajnos mostanában már a buszon se találkozom vele az eltérő órarendek miatt.

2014. ápr. 9. 18:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szólitsd meg, hogy megszeretnéd hivni egy colára vagy van-e kedve kicsit sétálni, mert beszélgetni szeretnél vele.. vagy akár ráirhatsz facebookon is, ha tetszel neki, akkor ha nem is rögtön de rá fog érni, ha nem akar tőled semmit akkor kedvesen megmondja, hogy sajnos nem érek rá. stb.stb.. de ha hárit akkor többet ne probálkozz, ne zaklasd. Nyugodtan ennyit megprobálhatsz, nem veszitesz vele semmit.. de ha megmondja finoman hogy nem akkor többet ne probálkozz..19L
2014. ápr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy hasonló eset, egy csaj szinte lógott rajtam és azt hittem, hogy barátnak tekint én is így tekintettem rá de amikor ő megunta a beszélgetést és keresett magának egy pasit azután már nem kereste a társaságom.

Szóval ha tippelnem kéne te is hasonló helyzetben lehettél, a csajnak szimpi voltál de mivel nem léptél rájött, hogy nem érdekled és továbblépett. Ha nincs pasija akkor meg lehet próbálni visszatáncolni de nem lepődnék meg ha kicsit neheztelne rád.


Facebook szerintem felejtős, keresd meg személyesen és mond el, hogy hiányzik és szívesen "lógnál" vele többet. Aztán ha ebben benne van akkor előbb utóbb elő lehet hozakodni a farbával, hogy nem csak barátként tekintesz rá.

2014. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, de nem hinném, hogy van barátja, vagy bejön neki valaki (bár nem látok a fejébe). Sajnos a suliban nincs lehetőségem vele kettesben beszélni, a többiek előtt meg nem akarom elhívni valahova, mert akkor kezdődik a pletykázás, amit én utálok. És őszintén, bár 18 lesz jövő hónapban nem tudom, hogy mennyire szeretne kapcsolatot, esetleg még várna vele.
2014. ápr. 9. 19:04
 4/7 anonim ***** válasza:
suliba, hogy szokott menni? Haza hogy szokott menni? "Véletlenül" is össze lehet futni. De mivel a fiatalabb korosztály (első hozzászóló) szerint a facebook okés talán csak az arckönyv utálatom mondatja velem, hogy ne ott írj rá.
2014. ápr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg sajnos a másodiknak lehet, hogy igaza van, mert én eleinte csak úgy tekintettem rá, mint egy barátra. Én csak attól félek, hogy ha visszautasít akkor is még egy évig találkozok vele, a többiek meg biztos kiröhögnek (fiú osztály vagyunk, szinte minden dologgal ugratjuk egymást).
2014. ápr. 9. 19:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Akár velem történt volna ez a szitu amit leirtál, együtt járunk angol órára, és beszélgetünk, meg hülyéskedünk, de a fiú az istennek nem kérdezte meg hogy ráérnék-e találkozni vele.. most egy buliba összejöttem egy másik sráccal, az rám irt facebookon, már másnap jóreggeltel köszöntöt, és ezerrel udvarol, most ha az első is bátrabb lett volna már régen vele járnék. Ne szivbajoskodj, akár még egy barátnőjének is lemondhatod, hogy neked tetszik és kikérheted a tanácsát, hogy hivd el randira.. muszáj tenned érte, ha közelebbi kapcsolatot akarsz vele, mert előbb -utóbb rátalál más. És hogy 18 éves lesz, az nem jelenti, hogy ne szeretne magának barátot, nagyon is szeretne minden lány.
2014. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak azt kell eldöntened, hogy melyiket bánnád jobban. Ha megpróbálkoznál vele beszélni és visszautasítana, vagy ha magadat ennéd rajta továbbra is, hogy meg sem próbáltad. Ha erre tudod a választ, akkor már azt is tudod, hogy mit kell tenned. Csak bátran! Sok sikert!
2014. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!