Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Vékony magas fiú vagyok a...

Vékony magas fiú vagyok a többi lent (? )

Figyelt kérdés

sportolok de nem vagyok az a kifejezetten kigyúrt alkat és az egyik lány osztálytársam beszólt hogy nem hiszi el hogy sportolok mert a sportolók kigyúrtak.

Szóval a vékony magas fiúknak tényleg soha nem lesz senkijük?



2014. ápr. 9. 18:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
EZEK ANNYIRA TRÉ DOLGOK! Jegyezd meg, ha egy nő szid, teszteli az önbizalmad. Ha látja hogy van, folytatja. Frappánsan válaszolj vissza. Én 178cm vagyok és 54kg, de még SOHA EGY CSAJ SEM szólt be azért mert vékony vagyok.
2014. ápr. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Sőtmitöbb, van egy hasonszűrő osztálytársam ő kb. 58-60kg lehet 180cm-mel, és gyönyörű barátnőjei voltak/vannak és szerintem lesznek.
2014. ápr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Mifu12 válasza:
Nyee.. :DD Nem csak az alak számít.Amúgy pedig valamelyik előttem levő emberke írta, hogy a csajok tesztelik a srácok önbizalmát. Na hát én csaj vagyok és ja igaza van.:DD vagyishát magamból indultam ki természetesen. De hallod ha helyes is vagy, nyert ügyed van.:DD magas, vékony jóaz nyugi. ne szívj mindent mellre. Ilyenek vagyunk mi, lcjnyok.;)
2014. ápr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Mifu12 válasza:
*lányok .:D
2014. ápr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat kicsit jobban érzem Magam :D
2014. ápr. 9. 20:34
 16/18 Költőnő? ***** válasza:
Akkor heti több legyen plusz séta a parkban, lényeg h ne legyél netközelben :)
2014. ápr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

hé nem akarsz rámírni?

Szeretem a vékony magas fiúkat :)

2014. ápr. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az önbizalom tesztelés pedig nagyon igaz, és nem rossz szándékkal tesszük, de egy nőnek határozott pasira van szüksége, aki mellett igazán nő tud lenni :)
2014. ápr. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!