Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fehér lányok, ti tényleg...

Fehér lányok, ti tényleg ennyire rábuktatok a fekete fickókra manapság?

Figyelt kérdés
Találtam egy oldalt, igaz amerikai, de ilyen fórum és hát ott olyan téma volt megnyitva, így magyarra fordítva a lényege, hogy miért nem vállal minden fehér nő csak is feketéktől babát? Aztán ami válaszok jöttek hát azokon ledöbbentem. Kb. minden lány egyhangúan támogatta az ötletet és még olyat is lehetett olvasni, hogy neki csak is a feketék jönnek be, meg szeriten egy fekete gyerek sokkal szebb, mint egy fehér. Normálisak ezek, hogy lehet ilyet mondani? A saját vérüket alázzák porig. Én szomorú lennék, ha a gyerekeim így a saját vérük ellen lennének. Aztán az volt a durva, hogy valaki nyíltam kiállt a fehérek oldalán, leírta, hogy a lány testvérét hogyan használta ki és csinálta fel egy ilyen áldott imádnivaló feka söpredék és még őt támadták le, hogy mégis miért ír ilyeneket róluk, meg biztos rasszista, szégyellje magát stb. Csak, mert leírta az igazságot, mégis miért ilyen vakok a fehér lányok, nők, hát tényleg nem látják, hogy a fekák csak kihasználják őket, mert jaj, nekik nagy a farkuk, tényleg ez kell nektek fehér lányok, ti magyar láynok is ilyenek vagytok? Mert felháborító, ha nektek is inkbáb egy fekete más fajtájú, kihasználós néger kell egy rendes fehérbőrű srác helyett. Inkább ázsiai, azok legalább tisztelik a másikat tapasztalataim szerint, de ne fekára bukjatok már, ez már tényleg az alja, mintha cigánnyal lennétek együtt. De persze úgyis én leszek a rasszista, mert én csak is fehér párt szeretnék magam mellé és büszke vagyok rá, hogy fehér lettem, de ha ázsiai lennék még arra is büszke lennék, de ha feka, hát inkább szégyellném magam, mert a fekákról rengeteg rosszat lehet hallani, akárcsak a cigókról és sajnos ezek tények, nem kitalációk. Aki nem hiszi el, nézzen utána, angol tudás előny!
2014. ápr. 9. 23:05
 1/4 Fish1 ***** válasza:
Szerintem minden embercsoportban vannak olyanok, akik ordenáré módon tudnak viselkedni, és ugyanúgy vannak normálisak is. Szerintem hiba az alapján megítélni egy embert, hogy milyen a bőre színe vagy a vallása, én legalábbis nem tenném, amíg nem látom azt, hogy hogyan viselkedik. És mi a gond azzal, ha valakinek a feketék vagy az ázsiaiak jönnek be? Mindenkinek a saját döntése. Ezzel az erővel ők ugyanúgy elítélhetnék azt, aki a fehéreket szereti...
2014. ápr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az lenne a baj, ha egy két lánynak mondjuk sötétbőrű jönne be, hanem, ahogy beszéltek a fehér fiúkról, szinte már szidták a saját fajtájukat, azért ez rohadtul nem esett jól, ráadásul az a tömeghisztéria, hogy ilyen nagy tömegben oda vannak értük az már szinte olyan, mintha valami manipulált népességről lenne szó. Azért szerintem az nem normális, ha szinten minden lány odáig van értük, ha annyira egyenlők az emberek, nem kéne a fehéreket úgy pocskondiázni, a feketéket meg úgy éltetni, mintha a dugás istenei lennének, mert nem azok, egyáltalán nem jobbak egy fehérnél, sőt.
2014. ápr. 10. 00:20
 3/4 Fish1 ***** válasza:

Birkaszellem is van mindenhol. :) Ez nem egy erre szakosodott fórum volt?

Az általánosítással nem értek egyet, mert nem minden nő ilyen. Szerintem nem a bőrszín a mérvadó.

2014. ápr. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én szeretem a fekákat, de csak a külsejük miatt. imádom a szájukat, a bőrük színe sem rossz, a szemük vágása is nagyon szép általában, de még a hülye orruk is tetszik kicsit. ezen kívül abszolút nem érdekel a farkuk mérete, és az sem érdekel, hogy hogy viselkednek, mert úgy sem lesz sötét bőrű párom, 1000%-ig meg leszek elégedve a fehérrel, és szeretni is fogom, ha kiérdemli. de egyébként fehérek közül is a kreol, dús ajkó pasik jönnek be a leginkább. lehet azért, mert én is barna bőrű és dús ajkú vagyok. egész egyszerűen számomra a feketék, vagy félvérek marhára szexik. a nőket is sokkal vonzóbbnak találom egyébként, mindig is fekete nők voltak a szépségideáljaim. [link]


ő a legeslegszebb nő számomra a világon. de egyébként nem tudom mi volt ez az oldal, elég betegnek hangzik amúgy.

2014. ápr. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!