Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan hívjam el?

Hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés

Nemvolt még barátnőm és már van egy ideje(1éve) egy lány aki nagyon tetszik,de nemtudom hogyan hívhatnám el egy "randira" attól nem félek hogy talán visszautasít csak attól hogy nem szoktam vele beszélni.Régebben beszéltem vele rendszeresen.Attól félek még hogy mivan ha beüt a nagy csend milyen témákat hozzak fel?

15/F


2014. ápr. 10. 17:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Mondjuk hívd el egy fagyira, aztán menjetek el sétálni, vagy (mi is ezt szoktuk) elmegyünk kosarazni, focizni, de még sok más dolog van. Ha nem beszélsz vele rendszeresen mostanában, akkor nevettesd meg, vagy dicsérd meg a munkáját. De nem tudom, nálatok mi a menő vagy stb. de szerintem ezek beválhatnak.


Néhány szöveg, hogy hívd el randira:


- Szia! Nem megyünk el suli után fagyizni? Aztán hazakísérlek! Én fizetek.

( ha a válasz nem, akkor: Naa..jó lesz! [Cuki mosoly] ha a válasz igen akkor sinen vagy)


- Szia! A sulitól nem messze van egy pálya. Nem megyünk el kosarazni?

( ha a válasz nem, akkor mondd azt hogy hívhattok másokat, vagy ha kettesben akarsz lenni akkor mondd neki hogy nem muszáj kosaraznotok, majd ott eldöntitek.)


Remélem segítettem.^^ Ha van egyéb kérdésed privibe írhatsz! :)

2014. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 BlackSword ***** válasza:
Ajánlom a telefont!!!
2014. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!