Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az hogy folyamatosan...

Miért van az hogy folyamatosan szidják azokat a 14 éves lányokat akik úgy öltöznek hogy kint van mindenük?

Figyelt kérdés
Sokszor látok ilyet, de olyat is hogy egy 12-es nyomul egy 7-es lányra, akkor most hogy is van ez?! Még is csak van valamije?!
2014. ápr. 10. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Álszentek.


Pontozzatok le, ha fáj az igazság.

2014. ápr. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A magyar ember olyan, hogyha nem felel meg neki valami a másikon akkor leszólja ezzel kap egy önigazolást hogy keresztbe tett a másiknak, és így boldogan áll tovább.

Azért mert valaki nem öltözött ki soha gyerekként se, néhányan úgy érzik hogy meg kell bélyegezni azt, akit lehet, mert ha Ők nem, akkor más se mutogassa magát alapon ítélkeznek.

21F

2014. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Van egy rossz hírem.... Egy tudatlan fiú vagyok... :))
2014. ápr. 10. 18:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy 14 éves lány még gyerek, tehát öltözzön úgy, mint egy gyerek, nem pedig úgy, mint egy felnőtt. Nekem személy szerint 8, hogy ki hogyan öltözködik. De azért van, hogy megnevet az ember 1-2 emberkét, mert játsszák a nagylányt és az a legrosszabb, hogy el is hiszik magukról, hogy azok. De nem. :) Legtöbbször ízléstelenül öltöznek fel, nem nekik való ruhadarabban feszítenek, mert ahová cici kell, oda bizony az kell. Valamelyik nap egy 8.-os csaj jött velem szembe. Ki volt sminkelve. :D Elmosolyodtam. Úgy nézett ki, mint akinek bevertek két szépet. :D Mindenki a korának megfelelően viselkedjen/öltözködjön. Ne tegye magát nevetség tárgyává. :)
2014. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!