Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy 3 gyermekes csaj...

Van egy 3 gyermekes csaj akire ráhajtok és megbeszéltünk egy "talit" de ott lesz az egyik gyerkőc is, mit kellene vinnem?

Figyelt kérdés
elég régóta barátkozom vele és végre rávette agát hogy legyen egy rendes tali de nem tudom mit vigyek neki mert ő ezt nem randinak mondja de mégsem mehetek üres kézzel szerintetek mit kellene vinnem?

2014. ápr. 10. 21:23
1 2
 1/11 anonim válasza:
Virágot a csajnak,a gyereknek pedig csokit.
2014. ápr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem akar virágot mert azt mondja ez nem randi
2014. ápr. 10. 21:27
 3/11 anonim válasza:
Talán akkor szimplán neki is valami csoki féleséget,ami mégse olyan randis,hanem ilyen sima.
2014. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hmm. Ha nem randi, akkor a lánynak szeruntem vigyél csokit, a gyereknek pedig egy kis plüssfigurát. Mondjuk jó lenne tudni a korát a gyereknek.

14/L

2014. ápr. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én imádom a csokit. Mindkettőjüknek vihetsz egyet. De így viszont vinned kellene a másik kettőnek is. Szerintem ezt is tartsd fejben. 1-1 kis csokit mind a 3 gyereknek és megmondod,hogy majd ő odaadja nekik. Neki meg valami nagyobbat vagy ilyesmi. :)
2014. ápr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen én is ilyesmire gondoltam :) azért köszike vagy 4 vagy 6 vagy 10 éves még nem tudom melyik jön :)
2014. ápr. 10. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked teljesen elment az eszed?:O
2014. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
"3 gyermekes csaj", "tali", "gyerkőc", mégis ki vagy te?
2014. ápr. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
azért 3 gyerekkel akik közül az egyik 4-6 éves már kevésbé csaj :D az már keményen MILF! gyereknek csokit vigyél és valami apró játékot, de csokit mindenképpen mert azt minden gyerek szereti! anyunak pedig akár egy üveg bort, valami csajosat! ha kikérte magának, hogy virág ne legyen akkor nem kell erőltetni. virágot ráérsz később küldeni, ha úgy alakul. de akkor is munkahelyre, úgy legalább el tudja újságolni a kollégáknak, hogy ő virágot is kap akkor jó fej férfival randizik.
2014. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Viszel két kindertojást és ügy lezárva, a gyereknek mert gyerek, a nőnek meg, mert legyen ő is újra gyerek, és ügy lezárva, nem randis ajándék, de figyelmes.
2014. ápr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!