Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Más is jár, vagy járt hasonló...

Más is jár, vagy járt hasonló cipőben mint én? Hogy lehet, hogy azoknak a lányoknak, akik nekem tetszenek pont soha egyiknek sem jövök be és elutasít?

Figyelt kérdés
Aki bejön nekem, annak én nem jövök be és iszonyatos nagy számokról van már szó, több száz próbálkozásról... vannak lányok akik igent mondanának, de ők nagyon nem az eseteim, de kb senki másnak se

2014. ápr. 11. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Túl magas a mérce,próbálj meg magadhoz illőt keresni.
2014. ápr. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
az nem fog menni, mivel akihez nem vonzódom ott nem tudnék boldog lenni, de nem tanácsot kértem, inkább csak az érdekel, hogy más is jár e ilyen cipőben 10-en évei vége felé 20on évei elején
2014. ápr. 11. 11:08
 3/14 Noydra ***** válasza:
Hiába lenne olyannal együtt, aki nem tetszik neki...
2014. ápr. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Rám 28 évesen köszönt a szerelem. Rögtön elfelejtettem az addigi kínlódásaimat.
2014. ápr. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom, de K....A UNALMASAK MÁR EZEK A KÉRDÉSEK!
2014. ápr. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nálam még olyan sincs,aki igent mondana.Sőt egyet sem érdeklek,na szerinted? Nem tudsz vele mit tenni igazán,ha tehernek érzed,akkor szard le és ne foglalkozz ennyit vele,ha itt még nem tartasz akkor jó.Én már azon a szinten vagyok,mikor már leszarom,és ahogy telik az idő egyre kevésbé érdekelnek a lányok/nők.Régen még megnéztem őket,ha láttam szépeket,manapság már ha épp arra téved a tekintetem,magamba megjegyzem hogy na egy újabb lány akinek biztosan van barátja,és esélyem sem lenne...

22/F

2014. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 PearlDiver ***** válasza:
Engem is sokan utasítottak vissza, de igyekeztem mindig hiteles önmagam maradni és nem kiábrándulni az egészből. És lám, 23 évesen megtaláltam az Igazit :)
2014. ápr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen, rengetegen vannak hasonló cipőben. De most őszintén, te se jössz össze olyannal, aki neked nem jön be, akkor ők miért jöjjenek össze veled? Nem keseregni kell, hanem tenni ellene. Dobd fel a külsőd, edzél, keresgélj tovább. Amúgy azért ez a több száz próbálkozás eléggé sandít...
2014. ápr. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jogos felvetés utolsó, de amúgy 1. edzem, tanulok, fejlesztem magam minden téren 2. pedig de kb 150 fele járok, miért ez sok vagy kevés?
2014. ápr. 11. 14:34
 10/14 anonim ***** válasza:
A következő sorokat már vagy kismilliószor leírtam. Te ha lány lennél összejönnél egy olyan sráccal akinek te vagy a 150. akinél próbálkozott?
2014. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!