Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-24 éves srácok ti a fotóito...

18-24 éves srácok ti a fotóitokra milyen értékelést kaptok Badoo-n?

Figyelt kérdés
6,6 átlag az rossz, esélyem sincs így a szép lányoknál? Csak azért kérdem, mert látom hogy a csajok közül kb mindenkinek a fotói 8 körülire vannak értékelve, vagy a lányok ennyivel kritikusabbak és a srácok mindenkinek jó pontokat adnak? Vagy az én értékelésem alacsony, ez a 6,6?

2014. ápr. 11. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Valahol egyszer pont ezt olvastam hogy a férfi pontok átlaga 6 körül van, a nőké meg 8.
2014. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Amikor azt hiszem, hogy az én életem szar, és elolvasok egy ilyen kérdés, rájövök, hogy járhattam volna sokkal rosszabbul is: lehetnék olyan, mint a kérdező.
2014. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2-es van egy rossz hírem, rosszabbul jártál, mert te olyan csökkent értelmi képességű vagy, hogy egy kérdésre nem vagy képes megfelelően válaszolni...
2014. ápr. 11. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
17%
Van egy rossz hírem: a 2-esnek igaza van!
2014. ápr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semiramis van egy rossz hírem, arra nem terjed ki agydúcod kapacitása, hogy önálló eredeti nyelvi fordulatokkal élj, Lúzer...
2014. ápr. 11. 15:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Haha mi az a badooo?
2014. ápr. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
8
2014. ápr. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Szerintem fölösleges aggódni. A képek értékelése elvileg a képek minőségéről kellene, hogy szóljon, de mindenki inkább azt nézi, hogy az illető mennyire szép illetve jóképű. Vagy ha lesza.rja az egészet, akkor mivel névtelenül és személytelenül teheti, vagy akár kicsinyes bosszúból, ha rossz kedve van, hát nekiáll vadul pontozni. Lehet, hogy nem is néz, csak a gombot nyomogatja, hogy előbb túl legyen a szükséges szavazaton, ami ahhoz kell, hogy ő is láthassa, hogy az ő képeire hányan szavaztak.


Manapság egyébként tényként kezelhető, hogy a nők a külsőt tekintve sokkal válogatósabbak, mint a férfiak. Én ugyan nem a kérdéses korosztályba tartozom, és az én képeim egyáltalán nem rosszak meg a csúnyától is messze állok, de az utóbbi időben mégis egyre több 5 alatti értékelést kapok. Főleg a fiatalabb (20-30 éves) lányoktól. Az idősebbek (30 de leginkább 40 fölött) szisztematikusan magasabb pontszámot adnak. Vajon miért? Talán mert ők realistábbak, tapasztaltabbak és nincsenek annyira elkábítva a női magazinokban és amerikai romantikus filmekben hemzsegő bababőrű, kockahasú adoniszoktól? Vagy inkább az egész csak egy groteszk magamutogatáson alapuló "kiállítás", ahol a szépek és jóképűek a nyerők, és a férfiak csak d.ugni akarnak, a nők meg azon keseregnek, hogy miért nem jön már egy jó pasi, aki rendesen megk.eféli őket, vagy épp azon, hogy miért akarja minden férfi csak "azt". A Badoo-nál már csak a Tagged rosszabb, ahol az adatlapok nagy többsége teljesen nyilvánvalóan kamu, mert sztárok és modellek képeit töltik fel a sajátjuké helyett.


Persze az egész téma nevetséges, és első látásra szóra sem érdemes. De jól jellemzi az emberek (legalábbis egy - sajnos - elég vastag rétegének a) hozzáállását. Valahogy teljesen ki van fordulva magából a világ.

2014. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!