Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mit tegyek?

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Na szoval az van hogy itt kiirtam egy kérdést amire egy lány válaszolt(14)és elkeztünk beszélgetni és már 1 hete folyamatosan beszélgetünk,én azt hittem hogy összejöhetnénk de kiderült van barátja,de nem is ez a gond hanem az hogy nagyon sokszor veszekedtünk és neki is nekem is már elegem lett belöle,hiába probáltuk helyrehozni nem sikerült,meg ö azt mondta hogy ilyen nagyon emberekhez kötödö és engem megkedvelt ami kölcsönös.DE most ugy 2 napja letiltott facebookon,írtam neki skypeon de ott tudom hogy nem nagyon megy fel,és én még nagyon szeretnék vele beszélni de egyszerüen nem tudom hogy hogy beszéljek vele 15/F

2014. ápr. 13. 06:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csinálj egy új Facebook profilt és ott el tudod érni.
2014. ápr. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
félek aztán ugy veszi,hogy zaklatom
2014. ápr. 13. 07:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Megakarta szakítani a kapcsolatot. Hagyd békén szerintem.
2014. ápr. 13. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ö kezdeméyezte a kapcsolaltot,és ö mondta hogy szeretne ezért küzdeni,én ugy tetetem hogy nem érdekel de azért örültem és letiltott
2014. ápr. 13. 07:10
 5/11 anonim ***** válasza:
szerintem ő a nagy ő
2014. ápr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem van barátja,és én tiszteletben is tartom,csak barátunk vagyunk
2014. ápr. 13. 16:16
 7/11 barnus54 válasza:
Igaziból én is ugyanazt javaslom, mint az első. Ha azt hiszi, hogy zaklatod, akkor írd meg hogy csak rendezni akarod a kettőtök közötti "balhét" ( ha volt olyan ).
2014. ápr. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
minden rendbe van feloldota a tiltást,és beszélgetünk már,köszönöm a tanácsokat :)
2014. ápr. 13. 20:34
 9/11 anonim válasza:
magadra vess ha ugy tettel mintha nem erdelelne
2014. ápr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátok nem tiltják le egymást, ez az ember nem ér annyit, ne sírj utána. Hagyjad, fölösleges rá időt pazarolnod, keress valaki értelmesebbet
2014. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!