Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Bi/Leszbi lányok ismerkednének...

Bi/Leszbi lányok ismerkednének? 15/L

Figyelt kérdés
Somogyból való vagyok. Nem muszáj onnan jönni valakinek, de a találkozás jó lenne, ha kivitelezhető volna. ~ U.i: A beszólogatókra nem, nem vagyok kíváncsi ._.

2014. ápr. 13. 20:44
 1/7 anonim válasza:
inkább keress valakit, szégyeld magad ilyen fiatalon leszbi?
2014. ápr. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is szégyelld magad..
2014. ápr. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ti szégyelljétek magatokat!! Kik vagytok ti, hogy meg mondjátok másnak, hogy hogy hogy élje az életét?!

Ha nem tetszik valami akkor ne olvasgass ebben a témakörben!

Most jöhet a lepontozás mert nektek nem tetsző választ adtam, de mielőtt bárkit is leszólnátok, nézzetek először magatokba... Ti olyan tökéletesek vagytok?! Kezdjük ott hogy az ember tud szeretni attól függetlenül hogy mennyi idős és ha ő ilyen hamar rájött hogy a lányokat szereti akkor az az ő dolga. De ha egy heteró ilyen korban már nem szűz az ne szégyellje magát, az a megfelelő igaz?! Komolyan mondom szánalom ez az egész világ... A r*ngyók a nyerők de aki fiatalon rá jön a nemi identitására az szégyellje magát. Hát gratulálok! Szánalmasak vagytok! ;)

2014. ápr. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

szia, ha gondolod írj privit nyugodtan, ha kell képet is küldök :3

16/l

2014. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szia, ha van kedved írhatsz privit. 15/L
2014. ápr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz nyugodtan ide is.:) 16/L
2014. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Miss Momsen válasza:
Az első kommentelőnek azt üzenem, hogy: Shut the fuck up! Fuck you! ....és a kérdezővel Szívesen megismerkednék akár barátilag is.
2014. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!