Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lehetséges ismerkedni bankfiók...

Lehetséges ismerkedni bankfiókban banki ügyintézővel?

Figyelt kérdés

A helyi OTP fiókban az egyik ügyintéző lány nagyon tetszik és amennyire a szituáció alapján megítélhető, szimpatikus is. Kezdeményezni nem mertem eddig mert nem tudom milyen belső szabályozás alá esik az ügyintéző-ügyfél kapcsolat, és nem akarom kellemetlen helyzetbe sem hozni.


Nagyon érdekelne a szakmában dolgozó lányok tapasztalata, véleménye ez ügyben, lehetőleg hasonló korosztályból.


27/F



2014. ápr. 14. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozni mindig mindenhol lehet :)

Több lehetőség van:

1. Elutasít, mert nem tetszel neki.

2. Elutasít, mert nem lehet munkaidőben flörtölgetni.

3. Veszi a lapot, és ott rögtön le lehet szervezni egy randit.

2014. ápr. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem munkaidő alatt ne próbálkozz nála egyáltalán! Te mit gondolsz? Hogy majd a kanyargó sor, aki várja, hogy végül sorra kerüljön, a te nyáladzásod miatt vár estig? Itt gyorsan pörögnek az események nem randi helyszín. Derítsd ki a nevét és úgy! Bankba nem udvarolni járnak az emberek!
2014. ápr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

kedves #2, nem gondolok semmit, ezért tettem fel a kérdést. Nem azért mentem a fiókba hogy becsajozzak. Úgy alakult hogy ott volt az a lány és kész.


Igen felmerült, hogy kiderítem a nevét (nem lenne nehéz) De az kicsit olyan.. perverznek tűnt hogy ráírok "szevasz láttalak a bankban mizu?" Ezért érdekel az emberek véleménye, hogy mit tegyek.

2014. ápr. 14. 15:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam ebben a szituban már...kiderítettem nagy nehezen a lány nevét. Írtam neki már nem tudom melyik közösségi oldalon anno, de elutasítást kaptam. Sok sikert!
2014. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!