Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok ismerkedni Szegeden 15/f?

Lányok ismerkedni Szegeden 15/f?

Figyelt kérdés
Bevallom őszintén hogy még sosem volt barátnőm, ennek szerintem az a legfőbb oka hogy nem vagyok olyan helyes (de azért annyira csúnyának sem tartom magam). A mások ok pedig az hogy nem vagyok annyira bulizós típus mert a mostani bulikon nem olyan társaság szokott részt venni akikkel én jól tudom magam érezni (pl: a mostani "tini ribiket" és "pávák" ). Nem tartom magam unalmasnak mert szinte mindenről lehet velem beszélgetni a tanáraim és a barátaim is okosabbnak tartanak a korosztályomnál (ezzel nem felvágni akarok csak próbálok egy összképet nyújtani a tulajdonságaimról). Szóval egy két belső tulajdonságom (pozitívak és negatívak egyaránt): Nagyon romantikus lelkű vagyok (sok lány ezért nem kedvel, de én ezt továbbra is egy pozitív tulajdonságomnak tartom). Sajnos elég könnyen meg sértődöm (ezt utálom magamban). Nagyon jól ki ismerem az embereket, mondjuk sokan nem kedvelnek emiatt mert "le rántottam róluk a leplet", de inkább el viselem a gyűlöletüket minthogy hagyjam hogy másoknak ártsanak a kétszínűségükkel. Érdekel a történelem a hadi technika és az őslények, érdekel az ókor a középkor és szinte minden letűnt nagy történelmi korszak, mert egyszerűen lenyűgöző hogyan fejlődik és formálódik a társadalom (sajnos sokszor a rossz irányba), Nem tudom hogy ez most egy jó vagy egy rossz tulajdonságom. Szóval lányok aki szeretne ismerkedni és komoly kapcsolatot akar az írjon privátot :) (az esetleges helyes írási hibákért elnézést kérek).

2014. ápr. 14. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem akarok ismerkedni, mert fiú vagyok, de tanácsként mondom, hogy ne írj kezdetben ilyen sokat magadról, azt majd üzenetben, mert így csökken a témamennyiség.
2014. ápr. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
[link] a facebookom ha akartok írjatok
2014. ápr. 16. 16:55
 3/3 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy ezt mondom, ne vedd sértésnek, de a déribe nem a nagy agyak járnak, nem nehéz okosabbnak lenni az átlagnál, viszont tényleg intelligensnek tartalak a kérdés kifejtése alapján. hajrá :)
2014. ápr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!