Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőknek általában könnyű...

Nőknek általában könnyű dolguk van ismerkedés terén a külső illetőleg, mert a férfiak átlaga helyes, jó pasi?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 21:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
#10 Hiába foglalkozunk a külsőnkkel, amíg ti azért utasítotok el egy pasit, mert nem elég jóképű vagy nem elég magas.
2014. ápr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

# 10

Nem csak ez szamit elismerem, de nagyon fontos tenyezo. Egyre tobb szingli ferfi van 30 eves kor alatt kb 2x annyi mint regebb. Persze ebben benne van az egyetem meg a gazdasagi bizonytalansag is. Mondjuk attol ,hogy csorosag van meg lehetnenek kapcsolatok (pl Afrika, Azsia), szoval eleg bonyolult dolgok ezek...

2014. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Noydra ***** válasza:

Nanana :D

Én csak azt mondtam, hogy nem hinném, hogy ez az oldal lenne az élő példa...

A 90%ot még így is túlzásnak érzem.

A nők ízlése sokszor elég változó.

2014. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Oké, Noydra, de még mindig nem válaszoltál arra a kérdésemre, hogy honnan lehetsz biztos abban, hogy ha két ember együtt van, és boldognak tűnik, az tényleg a szerelem/vonzalom miatt van. Nem láthatsz bele az emberek lelkébe a mindennapi életben sem. Amúgy meg a mindennapokban is ott van rengeteg nyafogó, önsajnáltató, durván önbizalomhiányos lány, akiknek tényleg örülniük kellene, hogy odamennek hozzájuk, de még ha nem is ilyenek, sokszor akkor is rövidre zárják a kommunikációt, ha nem vagy elég jó nekik. Elvileg átlagos külsejű vagyok, nem szoktam bunkózni, ehhez képest rendszerint leráznak, még akkor is, ha előtte jót beszélgettünk, tehát nem vadidegenként hívnám el az illetőt valahová. A többségnek amúgy rendszerint irreálisan magas elvárásai vannak, és sokszor még az átlagos vagy kevésbé szép/értelmes lányok is megsértődnek (tisztelet a kivételnek), hogy mi az, hogy nekik nem jár automatikusan a 10/10-es pasi. Hidd el, az életben is rengeteg magányos, elkeseredett srác van, akiket az átlagos külső miatt utasítanak el a lányok.
2014. ápr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Noydra ***** válasza:

Igen, valóban nem tudni a kapcsolatok mivoltját, de itt most egész konkrétan arról van szó, hogy ki az, aki egyáltalán eljut addig.

Az is tény, hogy a kapcsolatok nagy része 3 Ftot nem ér... de ez sem szentírás.

Lehetnek olyan esetek is, ahol pl a lány oldaláról úgy indul, hogy nem tetszik neki a fiú, de mégis ad esélyt, mert nem akar egyedül lenni, később meg beleszeret. Ez csak egy példa, de biztos fordul elő ilyen.

Nem csak a rossz variáció létezik.


Ez az átlagos, szép, nem szép...

Annyira nem hiteles.

Te kinek vagy átlagos? Magadnak? Lehet, hogy valakinek feletti vagy, vagy épp alatti...


A nők igényei meg, ja... soknak van rendesen.

De majd nézd meg hol végzik.

Én meg sem nézem, anélkül is tudom és leszarom.

Nem csak külsőségek léteznek továbbra sem a világon, mégha sokszor nem is tűnik úgy.


Szerencsére...:)

2014. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Tény, hogy nehéz eljutni a kapcsolatig, de ez sokszor azért van, mert a másik fél nem ad esélyt még a megismerkedésre sem.

Hogy őszinte legyek, én még olyan esettel nem találkoztam (legalábbis a saját példámból kiindulva), ahol a lány esélyt adott volna a neki nem (annyira) tetsző fiúnak, de a környezetemben sem tudok ilyenről. Viszont nyilván fordítva is hasonló a helyzet, sokszor a fiúk is elutasítóak. A legtöbb ember egyébként úgy gondolkodik, hogy ha elsőre nem fogja meg a másikban semmi, akkor később sem fogja, tehát le lehet rázni a másik embert.

Lehet, hogy nem hiteles, mégis van egy "kánon", amiben az emberek nagyjából elhelyezik a másikat, és szerintem nagyjából meg lehet határozni, hogy ki az "átlagos", eltérések persze egyénenként lehetnek. Átlag feletti meg nem valószínű, hogy lennék, a tapasztalataim nem ezt mutatják.

Tudom, hogy hol végzik, a legtöbb esetben egy pasi karjaiban, merthogy mégis találnak valakit, aki elég felszínes ahhoz, hogy jó legyen nekik. És egyébként igenis fontosak a külsőségek, a belső értékek nem igazán számítanak, másrészt akkor a nők zöme nem utasítaná el úgy a pasikat, hogy gyakorlatilag nem is tudnak róluk semmit.

2014. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Noydra ***** válasza:

Persze, hogy számítanak a külsőségek, aki mást mond hazudik.

Nyilván neked is számít, hogy vonzódj a csajhoz...

Másrészről meg hogy nézne ki, ha esélyt adna egy nő egy olyan férfinak, aki nem tetszik neki?

Soha nem működne semilyen testi kapcsolat, ha undorodna hozzádérni...

2014. ápr. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
6%

# 17

Ebben igazad lenne, a baj csak az, hogy mivel a nok tobbnyire irracionalisan gondolkoznak, az elverasaik is gyakran irrealisak es ahogy a tobbiek is irtak, alanyi jogon 10es csavot akarnak. Mindenkinek a sajat szintjen kellene keresgelni.

2014. ápr. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Noydra, azért a nemtetszés meg az undor között van némi különbség. Ráadásul elvileg a belső értékek is fontosak, és sokszor pont a nők állnak elő azzal a saját maguk védelmében, hogy igenis oda kell figyelni a belső értékekre, meg hogy az átlagos lányokkal is törődni kell stb., de fordítva meg ha egy átlagos faszi próbálkozik, akkor a legtöbbször elutasítják. Én se vagyok ronda, és hidd el, hogy nem undorodnak tőlem, de meg se akarnak ismerni, hogy milyen vagyok belülről. Ha elhívok valahová valakit, akkor rögtön hárítanak, pedig se istentelenül ronda, se bunkó nem vagyok. Én ezzel szemben az amúgy sem magas elvárásaimat is csak lejjebb adtam, gyakorlatilag bárkinek adtam volna esélyt legalább a komoly megismerkedésre, aki nem bűnronda, de még a komoly lelki problémákkal küzdőket sem utasítottam el. Egyébként meg nem azzal van a baj, hogy ha valakinek nem tetszik valaki, akkor elutasítja (bár pl. beszélgetni még lehetne, hátha idővel kialakul valami), hanem azzal, hogy sokan túlságosan is válogatnak, meg akkor az átlagos vagy az alatti csajoknak se kellene megsértődniük, hogy a fickók nem őket részesítik előnyben, és nekik se kellene azt gondolniuk, hogy alanyi jogon jár nekik egy szuperpasi, és azt sem kellene hazudniuk, hogy nekik elég egy "átlagos" srác. Mert azt valahogy nehezen tudom elhinni, hogy én mindenki számára átlag alatti lennék, főleg úgy, hogy a legtöbben meg se tudták, hogy mi lakozik a lelkemben.
2014. ápr. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!