Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagyon zavartak vagyunk mikor...

Nagyon zavartak vagyunk mikor egymással beszélgetünk, nem jut eszünkbe semmi. Van ez ellen valami jó tipp?

Figyelt kérdés
Alig tudunk egy-két szót kinyögni, csak bámuljuk a földet meg néha egymásra nézünk, akkor még jobban zavarba jövünk, szóval tiszta ciki. :D Én nagyon nehezen oldódok fel más társaságában, kivéve ha az illető nagyon magabiztos, de ő nem az...szóval, valami ötlet?

2014. ápr. 15. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát. Őszintén, ha nem találjátok a hangot egymás közt nem sok esélye van..
2014. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De írásban meg olyan könnyen elbeszélgetünk.
2014. ápr. 15. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:

Szóval ezek szerint annyira hasonlítotok, hogy mindketten nehezen kommunikáltok egymással. Nekem volt így egy sráccal, egy idő után, mikor már meguntam, hogy mindig én beszélek hozzá, ő meg mindig csak tőmondatokban válaszolt zavarában, kb 50edjére is, fogtam és otthagytam a 'beszélgetésünk' közben, ami olyan beszélgetés volt, hogy én beszéltem, ő meg tőmondatokban mondott néha valamit.

Azt észre vettem volna, ha untatom, vagy nem érdeklem, de láttam rajta, hogy ő is ideges, izgul, de én is az voltam, mégis erőt vettem magamon miatta, értékelhette volna, főleg, hogy amikor lehetősége volt, mindig a közelembe ült, de szólni azt soha nem szólt semmit. Szóval egyszer otthagytam, ő meg pislogott mint hal a szatyorba... de vette a lapot. És azóta se szól semmit, viszont ugyanúgy a közelembe ül előadásokon ha teheti.


Szerintem egy kicsit érzelmi sérült lehet, ahogy az ilyen nehezen oldódó emberek (mint én is), de ezen csak az illető saját maga tud változtatni, ha akar, ha nem , akkor nincs mit tenni.

2014. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösz a részletes választ. És hogy vettél erőt magadon? :D
2014. ápr. 15. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Nektek nőknek nagyobb a beszédközpont az agyatokban, ezért van az, hogy az agysérültek körében sokkal gyakoribb férfiaknál a némaság, mint a nőknél


Én is most egy ilyen csajszival találkozgatok, lehet hogy nem lesz belőle semmi se :/

2014. ápr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak azért vettem erőt magamon, mert hittem benne, hogy majd ő is nyitottabb lesz csak idő kell neki, meg sokkal de sokkal jobban megfogott valami benne, mint másokban, ezért mertem nyitni felé, de mivel ő azóta is ilyen néma leventét játszik, már nem kezdeményezek semmiféle beszélgetést nála, nagyot csalódtam benne a sokadik próbálkozás után már, így most ott tartunk, hogy ha köszönök neki, azt fogadja, de már nincs kedvem hozzá szólni, csak inteni szoktam neki, ő meg visszaint. Meg a közelembe ül, ha teheti, és ennyi a kontakt köztünk, azt hiszem több nem is lesz sosem..

Emberileg most is felnézek rá, csak hát nem tud nyitni az emberek felé, és sajnos ezen nem is akar változtatni, mintha neki így lenne jó :/

2014. ápr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!