Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan kéne megszólítani egy...

Hogyan kéne megszólítani egy csajt akit reggelente szoktam látni a buszmegállóba és néha egy buszon jövünk haza?

Figyelt kérdés
A lényeg szoktam látni reggelente nálunk a buszmegállóba egy csajt és azt vettem észre ,hogy ő is szokott nézni.Na most csak látásból ismerem szóval nem tudom 100%ig, hogy bejövök neki.Mivel kéne megszólítsam??Reggelente nem egy busszal megyünk.Viszont d.u néha egy busszal jövünk haza kb 1 hónapja felszálltak a bnőjével és dumáltak majd én mosolyogtam és azt mondta nézd mosolyog de lehet, h ez csak beképzeltem :D Thx a válaszokat.

2014. ápr. 16. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
nézz vissza a mai kérdések közt. volt ilyen kérdés, lehet, ő a másik buszos nézelődő:)
2014. ápr. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg linkelnéd? xD bár kicsi az esély amúgy 3 utcára lakik tőlünk kb csak nem tudom melyik házba :D
2014. ápr. 16. 16:46
 3/8 Greg58 válasza:
Tökös leszel, oda mész és elkezdesz vele beszélgetni! Bókolgass neki, és hívd el egy randira! Vidd el egy szép helyre, hívd meg egy fagyira vagy valami olcsó dologra! Nem kell egyből a közepébe ugrani.
2014. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na ja de mindig füles van a fülébe és nem tom olyan gáz ha csak így leállok dumálni azt lehet esélyem sincs :D
2014. ápr. 16. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:

Na az ilyen hozzáállást nem szeretjük. Kell a csaj vagy nem? Akkor annyi "kurázsi" legyen már benned, hogy megszólítod. :D

Na, csak elkezdeni nehéz, hajrá! :D

2014. ápr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ülj mellé és kérdezd meg:Szia, te is ezen a buszon utazol?
2014. ápr. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Keress valami ürügyet, hogy megszólítsd! PL. ne haragudj, meg tudod mondani, mennyi az idő? Lemerült a telóm... kicsit béna, de legalább kezdeményezni tudsz vele.

De kerüld a "Van gyújtód?" megoldást.

2014. ápr. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy darabig csak köszönj neki, ha látja, hogy beszélsz előbb utóbb kiveszi a fülest, egy hét múlva pl meg jöhet az hogy mit hallgatsz? Te melyik utcába laksz? Hova jársz iskolába/dolgozni...
2014. ápr. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!