Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Esélyes, hogy akaratlanul...

Esélyes, hogy akaratlanul elrontottam valamit? (többi lent)

Figyelt kérdés
Röviden: Ismerkedem egy sráccal. Minden rendben volt köztünk eddig, de egy ideje nem jelentkezik, bár eléggé elfoglalt ember. Nem történt még semmi sem köztünk, barátkozunk úgymond. A szex az egyik fő témánk (egyébként mindenről beszélgetünk,)de már elég jól ismerjük egymást ahhoz, hogy az ilyesmi ne legyen tabu téma. Sok mindent mondott/írt már nekem, de sosem történt semmi... Az igazat megvallva érzem, hogy egyre közelebb kerültünk egymáshoz, legutóbb talán nyitott is felém, de bevallom, picit megijedtem. Félek, hogy visszautasításként vette...pedig ha valamit, azt semmiképp se szeretném. Egyébként abszolút pozitív véleményem van róla, amit vele is megosztottam az ő kérésére. Abból lejött neki, hogy azért tetszik nekem, szerintem. Na szóval elkezdett közeledni felém, pici tapi, de én zavarba jöttem, kb. meghátráltam...legalábbis talán úgy jött le neki. Nem tudtam hirtelen hogyan is viszonyuljak hozzá. Ha megcsókol, viszonozom, de ez a szituáció zavarba hozott. Mit csináljak?

2014. ápr. 17. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem is visszautasításként fogta fel, de ez mindenképp egy "lassíts" jelzés volt. Úgy tudnád ezt leginkább felülírni, ha legközelebb elérnéd, hogy újra intim közelségbe kerüljetek, és akkor lehetőleg ne ijedj be. Vagy ha beijedsz, közöld vele, hogy kicsit zavarban vagy, de nem azért, mert nem akarod, hanem csak úgy.
2014. ápr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát, mond meg neki hogy ne haragudjon nem azért hátrálltál ki mert nem akartad, csak zavarba jöttél. utána kicsit közeledj te felé, vagy jelezd hogy szeretnéd hogy ő közeledjen :) esetleg csokold meg te :)
2014. ápr. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!