Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol tudok megismerkedni ilyen...

Hol tudok megismerkedni ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés
20-25 éves, kutyabarát, szorgos, szereti a Family guy-t, formás, budapesti, nemdohányzó, barna vagy vörös hajú, combos, önálló, bújós, sorozatkedvelő, buja, olvasni szerető, támogató, házias, ápolt, nőies, vezetést igénylő, kitartó, választékos beszédű, ellazulni képes, szemérmes

2014. ápr. 18. 19:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
"Vezetést igénylő" -lehet, hogy hülye vagyok-, de megkérhetlek rá, hogy ezzel mire is gondolsz?
2014. ápr. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hmm...hát ez nem én vagyok, de sok sikert :)
2014. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

1-es

Arra gondolok, hogy igényelje a férfi határozottságát és vezetését. Pl hogy a férfi vezesse az autót, hozzon döntést, amikor kell, fizessen a kasszánál.

Általánosságban gondoltam.


Miért, te hogy értetted?

2014. ápr. 18. 19:10
 4/14 anonim válasza:

A buja és a szemérmes, valamint az önálló és a vezetést igénylő elvárásoknál, mintha picit ellentmondásba keveredtél volna...


Egyébként ilyen lányt egyedül a képzeletedben találsz majd... De mivel az nem a legjobb társaság, talán lejebb kellene adni az igényeidből...

2014. ápr. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

:)

Ugye tudod hogy felpontoztalak?


Az önállót amolyan kiskapunak hagytam bent.

2014. ápr. 18. 19:15
 6/14 anonim ***** válasza:
Ebből rám egy kivételével minden igaz, de sajnos nem a Family Guyt szeretem, hanem a South Parkot. Bocsi!
2014. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Először az autóra gondoltam, ezért is kérdeztem rá, de látom bele tetted ezt is. És valójában azért kérdeztem erre, mert volt, hogy olyan barátom volt, aki nem hallgatta meg az én véleményem, vagy ha meg is hallgatta nagy nehezen is csak legyintett rá, mert úgy gondolta, amit ő mond az úgy szent és igaz és annak úgy kell lennie. Nos, ilyen fajta vezetést valahogy nem igénylek.

Pont ilyet nem tudom hol találhatnál, ha találsz is valakit szerintem lesz, aki nem tesz eleget teljesen ezeknek az elvárásoknak, de egyénként színházra tippelnék. Ők szoktak lelkesek és lazák lenni, amellett, hogy komolyak is. Csinosan öltözködnek, mosolygósak. Legalábbis én így tapasztalom, én is jártam régen színházba, barátokat is próbáltam ott szerezni, ma már nincs időm rá, örülnek, ha valamilyen sikert érsz el, nem irigykednek. Szóval nekem a színház ugrott be.

2014. ápr. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

6-os

A South Park jó kiindulópont, főleg ha szereted a fanyar humort és a társadalomkritikát.

Esetleg megkedveltethetem veled a Family Guy-t?

2014. ápr. 18. 19:23
 9/14 anonim ***** válasza:
8: Láttam kb. 1 évadnyi részt (barátok unszolása), de egyáltalán nem tetszett.
2014. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

1/7-es

Jó példát hoztál, az valóban elég nagy taplóság, sőt a másik lenézése, semmibevétele.

Szerencsére ez n/a nálam.

2014. ápr. 18. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!