Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy 14 éves fiú vagyok....

Csak Peti kérdése:

Egy 14 éves fiú vagyok. Nagyon tetszik egy lány és barátok voltunk de amikor elmondtam neki hogy tetszik (nyári tábor elött volt de a táborban nem nagyon beszéltünk az egészről)?

Figyelt kérdés
De a lényeg az hogy mostmár utál, nem akar látni, kitörölt facebookon stb... MIT TEGYEK?

2014. ápr. 18. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
hagyd békén, nem kellesz neki
2014. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

hagyd a francba,14 évesen nem hiszem,hogy tudod még mi a szerelem,és ha tényleg olyan jóban voltatok,de mégis "kitörölt facebookon",akkor valószínűleg nem akar semmit...


Egy 18 éves fiú

2014. ápr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

Rosszul hangzik. :/ Esetleg próbáld meg felvenni vele a kapcsolatot, hogy lehessetek barátok. Ha viszont nem akarja, akkor hagyjad, ez minden bizonnyal nem fog változni.

#2: Már hogyne lehetne szerelmes egy 14 éves! Persze, hogy lehet, csupán kicsit más, mint a felnőttkori. Felteszem, te is voltál szerelmes annyi idősen.

14/L

2014. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
A 2.válaszolónak félig igaza van, 14 évesen még nem tudod mi az a szerelem, figyi mi a feleségemmel megbeszéltük, hogy a gyerekünk 13 évesen fog először elmenni a barátaival valahova, 19 évesen megengedjük, hogy legyen barátnője, a többit meg majd 19 éves kora után intézheti szülői bekleegyezéssel. Figyi te még kisded gyermek vagy most tanuláson járjon az eszed majd 20 éves korodra lehet barátnőd.
2014. ápr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%

Utolsó, szerintem ez azért túlzás. Nyílván kocsmába nem engedném a gyerekeket, de én már 10 évesen mentem a barátaimmal biciklizni, vagy valami, mégsem vagyok azért egy züllött, neveletlen senki. A 19 éves korhatárral sem értek egyet: az hogy valakinek 11 évesen párkapcsolata van, természetesen nem normális, de szerintem 14-15 évesen teljesen normális (ha a szexet tiltanád addig, azt érteném). Azzal, hogy ilyen korlátokat húzol, csak annyit érsz el,hogy a gyerek titkolózni fog, mert simán lehet, hogy csak ti lennétek az akadályai a gyerek hosszútávú, boldog kapcsolatának.

14/L

2014. ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak...19 éves kora előtt biztos lesz barátnője még ha ti nem is tudtok majd róla!Az is lehet hogy már a szüzességét is elveszíti addigra :D a 21. században élünk könyörgöm...
2014. ápr. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 devivi válasza:
Írj nekem priviben!😉
2016. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!