Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, akik csak komoly...

Lányok, akik csak komoly kapcsolatot szeretnének! Elképzelhetőnek tartjátok, hogy bulin/koncerten ismerkedjetek meg egy sráccal?

Figyelt kérdés
Most jöttem haza (ritkán járok ilyen helyekre) és érdekes volt ismét megfigyelni, hogy milyen "erkölcsösek" ott az emberek. Én csak komoly kapcsolatot tudok elképzelni, érdemes lehet ott is ismerkednem?
2014. ápr. 19. 01:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenből lehet akármi, és akármiből bármi :D
2014. ápr. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, de nem egy teljesen random sráccal. Azt elképzelhetőnek tartom, hogy baráti társasággal megyek bulizni, és vagy ő az új a társaságban, vagy én, és így kerülünk közelebb, így ismerkedünk össze, de egy vadidegennel, aki simán leszólít, nem tudnám ugyanezt elképzelni.
2014. ápr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elképzelhetőnek éppenséggel elképzelhető, de elég kicsi az esélye. Én is inkább ismerősi körből válogatok, buliba meg nem nagyon járok ill. olyanba ami ált zártkörű. Koncerten el tudom képzelni, bár az ott lévő számomra egyébként korban megfelelő emberek ált. részegek (tisztelet a kivételnek). Kocsmába vagy bárokba néha elmegyek ismerősökkel de akkor értelemszerűen velük foglalkozom.
2014. ápr. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Először egy kis helyzetvázolás, aztán a vélemény:


Én nagyon sokat járok koncertre, igaz inkább ugyanannak a néhány zenekarnak a koncertjére. Ebből következik, ill. az ő közvetlenségükből, baráti megközelítésükből, hogy ismerem őket. Igen, mondhatom, hogy ismerem, tartjuk a kapcsolatot, nem mindennap de kb hetente beszélgetünk nem két mondatokat, így amikor bizonyos időközönként találkozunk, persze, hogy barátként, jó ismerősként üdvözölnek és én is őket. Ez az amit sokan félreértelmeznek...

A nők általában féltékenyek, a pasik meg vagy "k." vagy "esélytelen" vagy ehhez hasonló címkéket aggatnak rám, mert látom az arcukon, avagy a nők általában hangot is adnak a téves meglátásuknak.

Nem kell nagy dolgokra gondolni, egy szimpla néven szólítás, ölelés, puszi már elég hozzá, ha ne adj Isten még, el is mész velük hátra, akkor a női szekció is megerősíti az első lehetőséget :D De már az is félreértelmeződik, hogy az adott személlyel kiállsz a várakozó sorból és félreálltok beszélgetni, de mivel mindenki marhára kíváncsi persze, hogy közelebb állsz a másikhoz, meg odahajolsz...és máris hallod a megjegyzéseket.


Bent persze, amikor közlik, hogy nem jön ki a zenekar, stb. akkor rögtön nagy pajti akar lenni az illető, meg ő látta, hogy mi ismerjük egymást, segítsek már...


Ilyenkor szoktam kerek perec megmondani neki, hogy szeretem ha valakinek van gerince és a fülem is jó volt odakint amíg a kapunyitásra vártunk és én háttal állva beszéltem az ő hőn áhított kedvencével.


A másik változat aki nem figyel, nem megfigyel, csak odaverődik hozzám. Abból amit a színpadról lát kommunikációt felém, kikövetkeztet valamit. Ebből jönnek a remek kérdések: Te a zenekarral jöttél ugye?/Az ő barátnője vagy? ... Próbál ebbe belekapaszkodni.


Ennek az egésznek mindössze annyi a tanulsága, hogy figyeld meg, hogy a lány hogy viselkedik a zenésszel, hogy beszélget, miről beszélget stb. Amíg várnia kellett mit csinált, elment és iszogatott/ a saját társaságával volt/ az öltőzőajtón már 3x rakták ki../fennhangon méltatlankodik/ csendben vár stb.

Ebből nem az alapvető jellemére következtethetsz, inkább csak a viselkedésére, ami ennek része. Ha normálisan, emberi keretek között viszonyul az kedvencéhez, akkor normális, ha kevésbé, akkor kicsit őrült. :D Ez lehet szimpla izgatottság, de azért nem tudja magát az ember teljesen meghazudtolni. :)


Ha kedélyesen elcseveg a várakozókkal, nyugodtan menj oda, valószínűleg veled is szóba fog elegyedni. Abból meg bármi lehet ;) Egy tuti, ott nemigen fogtok másról beszélni mint a koncert, ill. a volt/elkövetkezendő koncertekről, de elkérheted a számát vagy a közösségi oldalon folytathatjátok az ismerkedést:) Kapcsolatról ott ne kérdezd. Se régiről, se jelenlegiről, se jövőbeniről. Ha van valakije akkor mondani fogja, ha érdemesnek tart rá. A többi meg nem lényeg. Ha nem konkrétan erről beszéltek, akkor is tudni fogod, hogy milyen, milyen az élethez való hozzáállása :) A többit idővel kideríted/megtudod, ahogy tetszik. :)


Ha kicsit "már olyan mint én", akkor se ítéld meg elsőre. Attól, hogy közel áll valakihez (értem ezt mind fizikailag, mind barátság tekintetében) nincs közöttük semmi. Megtévesztő az egész :) Ha kicsit ismerkedtetek, valamilyen kép már kialakult róla benned, de mégis mondjuk megcáfolja azzal, hogy a zenekarral megy el, se kell feltétlen kikombinálnod valamit. ;)


Érkeztem én már a zenekarral, voltam öltözőben, volt, hogy ők vittek be (nem kértem!), zártuk nemegyszer együtt a helyet, vittek már haza vagy épp én őket és nem történt senkivel semmi. Mindössze annyi, hogy szorosabb lett a barátság.

Nem szoktam inni, így inkább én emlékszem mindig minden részletre, nekik inkább csak ha elmondom, akkor jön vissza minden, így a különböző bepróbálkozásaikon, hárításaimon is inkább csak jókat szoktunk röhögni és megállapítják, hogy jól tettem, ők se jönnének össze magukkal, főleg nem ha csajok lennének, ha nem egy estét akarnak.

2014. ápr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó kicsit személyesre vette a figurát...
2014. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jó ég, aki ilyen hosszan írt... :D Mégis melyik része válasz a kérdésre ennek a leírásnak?? :D :D

Én is rengeteget időztem régebben zenekarokkal, dehát jó ég, itt senki se erre kíváncsi. :D


A kérdésre pedig:

Volt egy 4 éves kapcsolatom, egy koncerten, már némileg ittasan ismertem meg az akkori barátomat, és attól még, hogy ilyen laza körülmények között találkoztunk, sokkal több lett belőle. :)

A 2. kapcsolatom 1 évig tartott, egy fesztiválon ismertük meg egymást.

Most pedig egy buliban ismertem meg a barátomat...

Én ezeken a helyeken érzem jól magam, itt ismerkedem legtöbbször.

Soha nem voltak egyéjszakás kapcsolataim,csak a barátaimmal voltam együtt, mikor már hosszú ideje ismertük egymást. Pedig ha látnál egy koncerten vagy buliban azt gondolnád, hogy egy olcsó r*banc vagyok, aki bárkivel elmegy, az öltözködésem is olyan, és a viselkedésem is eléggé önfeledt. Pedig nem pasizom ott, de ezt a benyomást keltem. Pedig látod az igazság teljesen más...

Szóval bárhol lehet kapcsolatot találni.

2014. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!