Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt olyan lany aki szivese...

Sk1zo kérdése:

Van itt olyan lany aki szivesen ismerkedne? 19F Budapesti persze!

Figyelt kérdés

2014. ápr. 20. 12:39
 1/9 Mr. Truth ***** válasza:
Senki nem akar veled dugni :D
2014. ápr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ki beszelt dugasrol? Hat szerintem tobb lannyal voltam mint te es szebbekkel is :)
2014. ápr. 20. 12:45
 3/9 Mr. Truth ***** válasza:
Honnan gondolod? Birom az ilyen se füle se farka hulyegyerekeket akik minden alap nélkül ilyet állitanak de rém büszkék magukra hogy beoltottak valakit. :) ha az első randim sikerül ilyen idős fiam lenne mint te szoval huz bőrt a fogadra kis kancsó :)
2014. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kicsit el vagy tajolva oreg harcos :) eloszor is nem nagyon erdekel hogy hany eves vagy ha tapasztalatlan vagy ja es hat nem sikerult az elso szval oka van :)
2014. ápr. 20. 12:56
 5/9 Mr. Truth ***** válasza:
Megnyugtat a tudat hogy agyilag nem vagyunk egy súlycsoportban... Majd ha felnőttél olyan öt év mulva akkor írj és folytatjuk mert amilyen korlátolt a gondolkodásod igy értelmetlen folytatni eme meddő vitát.. Keress nyugodtan dugópartnert a te korosztályod ugyis alkalmatlan másra...
2014. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert te aztan tudod hogy en milyen nokkel vagyok mi? Inkabb fekudj le pihend kibl magad
2014. ápr. 20. 13:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért olyan "persze", hogy budapesti? Vidéki lány miért nem jó? Én pl. gödi vagyok, 20 perc alatt a fővárosban vagyok... Nem mintha ide járnék ismerkedni, csak úgy megjegyeztem, hogy talán érdemes lenne nyitnod, ha már Pesten nem kellessz senkinek...
2014. ápr. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mind két válaszolónak igaza van ;) kicsit nagy képű vagy nem? ,,Hat szerintem tobb lannyal voltam mint te es szebbekkel is" ezzel nem dicsekedni kéne hanem szégyelni... :)
2014. ápr. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szegyelni? Mar meg bocsass de nekem egy kapcsolatom minimum 8-9honap volt max meg 1.5 szval nem ilyen lotifuti kapcsolat kell nekem volt videki bnom nograd megyei koszi a videkiekbol elegem lett pesten nem kellek senkinek? Hat ne haragudj te nagyon tudod kinek kellek mert te mindennap velem vagy igaz? Na majd akkor okoskodjatok ha ti tobbet tudtok fel mutatni :))
2014. ápr. 20. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!