Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 19 éves lány hol ismerkedjen?

19 éves lány hol ismerkedjen?

Figyelt kérdés

Egyetemista lány vagyok, nagyon visszahúzódó, kicsit más, mint a többi korombeli, keveset beszélek, amíg nem ismerek valakit, nagyon bizalmatlan vagyok, csak akkor nyílok meg, ha már nagyon megismertem valakit. Ráadásul sem szép sem vagyok, sem túl bulizós. Inkább egyedül szeretek lenni (de ez nem jelenti azt, hogy ne lennének barátaim). Emiatt még sosem volt pasim, vagy egyáltalán bármilyen fiú, akivel jóban lettem volna- nem is érdekeltem soha a kutyát sem.

Hogy/hol kezdjek el ismerkedni? Olyan reménytelennek tűnik az egész, mindenki keresztülnéz rajtam.


2014. ápr. 20. 14:24
1 2
 1/14 Mr. Truth ***** válasza:
Velem velem velem itt itt!!!! :)
2014. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Írj rám nyugodtan :)
2014. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 aladar12 ***** válasza:

én szívesen ismerkedem


18/f

2014. ápr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Nem itt szeretnék ismerkedni, hanem a valós életben :)

Vagy inkább úgy kérdezem: mi kell ahhoz, hogy egy lány felkeltse a fiúk érdeklődését?

Kérlek, ne írjatok üzeneteket.

2014. ápr. 20. 14:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Az egyetemen próbáltad már?
2014. ápr. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De hogy?
2014. ápr. 20. 14:39
 7/14 anonim ***** válasza:
Most ezen mit kell magyarázni? Gondolom egyetemen egy rakás ember van, oda mész hozzájuk, elkezdesz beszélni a tanulnivalóval kapcsolatban stb.. aztán ki is alakul a beszélgetés. Vagy ez is elképzelhetetlen számodra? Mert ha ez sem megy, akkor máshol sem lesz több szerencséd.
2014. ápr. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem lennék képes odamenni egy sráchoz beszélgetni :O ha nem ismerem, végképp
2014. ápr. 20. 14:46
 9/14 anonim ***** válasza:
De miért? Egyetemen nincsenek ismerőseid? Akkor próbálj neten beszélgetést kezdeményezni valakivel az egyetemről, akár csak barátilag.
2014. ápr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

de mégis hogy?

-Szia! Most olvastam egy szuper könyvet a szingularitásról! Mi a véleményed, szerinted meg fog valósulni és ha igen, az pozitív lesz az emberiségnek?


Mégis mi a fenéről? Én csak ilyenekről tudok :( És olyan gáz odamenni próbálkozni, egy leégést nem élnék túl.

2014. ápr. 20. 14:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!