Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki szeretne ismerkedni...

Valaki szeretne ismerkedni velem? (Bővebben lenn)

Figyelt kérdés
Sziasztok. Annyi ismerkedős kérdést láttam itt, és nem hiszem, hogy az enyém hasonlítani fog rájuk, és tudom, hogy kapni fogom az oltásokat, de egy próbát azért megér :D Szóval. Most vettem rá magam, hogy én is kiírjak egy ilyet, és előre szólok mindenkinek, hogy eléggé őszinte lesz, mert belefáradtam már a "játszadozásba", most fogom magam és őszintén leírok mindent :D Szóóval. Nagyon szeretnék szerelmes lenni valakibe, és olyan jó lenne, ha ez viszonzásra találna :D Tudom, tudom, a valóságban kéne, nem a neten, de jelenleg magántanuló vagyok, szóval eléggé csökkentek az esélyeim :D Meg ki tudja, hol talál az ember párra, egy próbát megér. :D Jó lenne, ha egy olyan sráccal hozna össze az élet, aki értelmes, rendes, romantikus, vidám, őszinte, jó humorú, családcentrikus és férfias. Külsőre pedig szeretem, ha valaki egy kicsit "macisabb" :D Öltözködésre pedig a "swag" gyerekeket utálom, meg a hozzájuk hasonlókat. Tudom, hogy nagyon sokat "várok", de elég sokat csalódtam már, és így tudom, hogy kit akarok. Szóval, napi őszinteségi roham azt hiszem megvolt :D Várom az oltásokat, és ha netalántán magadra ismernél, kérlek írj! :) 16/L
2014. ápr. 20. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Írj :)
2014. ápr. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mr. Truth ***** válasza:
Leszel a feleségem? *.* eskü a tenyeremen hordoználak ( mert kocsira nem telik :D)
2014. ápr. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Macis nem vagyok, de aranyosnak tűnsz. :)
2014. ápr. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!