Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányoknál is megesik az, hogy...

Lányoknál is megesik az, hogy azért tetszik meg egy srác, mert jó a teste?

Figyelt kérdés
Itt most nem az öltözködésre, nem az arc formájára gondolok. Hanem például meglátsz egy izmos vagy ép neked a legjobban tetsző alkatú férfit a strandon, és egyből olyasmit éreztek, mint mi férfiak, ha egy jó csajt pillantunk meg.

2014. ápr. 21. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Az kizárt dolog, mer nem tudom
2014. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze hogy van, egy szexi test főleg egy cuki pofival nedvesítő kombináció :)
2014. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én nem, ha nem tetszik a feje. Egyszerűen nem tud vonzani szexuálisan az, akinek papírzacskót kellene, hogy húzzak a fejére, mert egyszerűen az arca nem jön be, és így nem is tudok vele elképzelni semmit.

19/L

2014. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem volt már ilyen a srác kicst ronda vold de a teste miatt nagyon jó pasinak tartottam.
2014. ápr. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem, hogy ronda, csak, hogy nem egy szépfiú, de a teste olyan, hogy...
2014. ápr. 21. 16:16
 6/7 anonim válasza:
persze de mondjuk arcra se legyen ronda..nálam még az is plusz ha jó az illata akkor már huh..
2014. ápr. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
3-as vagyok. Én se úgy értettem, hogy ronda, de nekem már akkor sem kell, ha nem találom helyesnek az arcát.
2014. ápr. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!