Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Azok a férfiak, akik felhagyta...

Azok a férfiak, akik felhagytak a kezdeményezéssel, hogy szeretnének akkor párt találni?

Figyelt kérdés
Várják, hogy majd a nők kezdeményeznek? Vagy már nem is szeretnének senkit maguk mellé?
2014. ápr. 21. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Az utóbbi. Tudod lehet enélkül is élni.
2014. ápr. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A nőkre nem lehet várni. :D
2014. ápr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem az van a háttérben,hogy nem szeretnének maguk mellé valakit sokszor,csak most gondolj bele egy kicsit a helyzetbe,mikor már úgy érzed mindent megtettél 8 év alatt,és mindig visszautasítást kaptál és egyszer nem volt olyan,hogy bárki is megdicsért volna vagy igent mondott volna,vagy meg akart volna ismerni egyáltalán.Na gondolom ilyen feltételek mellett neked is sok kedved lenne kezdeményezni még,és próbálkozni,az önbizalom ilyenkor mínuszos már,csak bele kéne gondolni a helyzetbe talán.Nem mindenkinek tejfel az élet...
2014. ápr. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
Kezdeményezzenek a nők,már belefáradtam az egészbe!
2014. ápr. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell kezdeményezniük csak kulturáltan viszonyulni a kezdeményező férfiakhoz.
2014. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Várom, hogy a nők kezdeményezzenek. Vagy adja konkrét jelét legalább, hogy tényleg tetszem neki. Mert én már belefáradtam a sok felesleges próbálkozásba és pofáraesésbe. ha meg nem, nem, belehalni nem fogok.
2014. ápr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az utóbbi. A nők elvárásait földi halandó amúgyse tudja teljesíteni, mi a bánatnak törjem magam? Inkább arra fordítom az időt amit szeretek is csinálni.


És különben is, egyenjogúság van, hát akkor hívjanak ők randira engem, különben nem lesz semmi. Sem most, sem máskor.

2014. ápr. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
és akkor egy búslakodó férfival mit kezdjen az ember? észre se vennétek ha egy lánynak megtetszenétek mert annyira el vagytok foglalva a saját elkeseredett életetekkel meg mert nem hiszitek el hogy bejönnétek valakinek ha kicsit szétnéznétek!
2014. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves,Kérdező!


Feltételezem,hogy nő vagy,bár nem tudom hány éves lehetsz...

Én már 30-o túl vagyok és elhiheted,hogy sokszor kezdeményeztem.Rengetegszer!Azt kell mondanom,hogy sok visszautasítás után a kedvem ugyan nem ment el,de már minden újabb visszautasítástól egyre nehezebben szedem össze magam,hogy újra kezdeményezzek egy nőnél.

Én azt is érzékelem,hogy a nők zöme alig várja,hogy leszólítsák.Mégis mikor ez megtörténik,akkor sosem az a pasi kell nekik.Hogy mégis mire vagy kire várnak azt nem tudom.Nekem már az udvarias visszautasítás is "csapást" jelent.

A nőkről nem mondok le bár már egyre ritkábban próbálkozok.Mondhatni már nagyon ritkán.Hogy mi lesz ebből,fogalmam sincs.

2014. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!