Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan csajozzak be, ha ronda...

Hogyan csajozzak be, ha ronda vagyok és eddig mindig megszívtam?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha elsőre megmondom egy lánynak, hogy ronda vagyok, akkor már úgy nem akar tőlem semmit, így kénytelen vagyok erről hallgatni, de aztán, ha eljön a tali, úgyis mindig csalódnak és leszoktak tiltani meg vannak, akik keményen meg is írják fb-n, hogy olyan ronda vagyok, hogy nem akarnak tőlem semmit és ennél durvábbakat is kaptam már, volt egy lány, aki fogadásból találkozott velem például és utána ő is szépen beszólt, persze neki is fb-n votl csak nagy szája, meg pár barátnője meglátott egyszer a buszmegállóban és elkezdtek rám mutogatn, hogy ő az és röhögtek, hogy milyen ronda vagyok szerintük is. Tudom, hogy nincs egy álompasi cuki fiú pofikám, tudom, hogy asszimmetrikus az arcom aránytalan az orrom a fejemhez képest és a füleim sem állnak jól stb, de nem bírok úgy élni, hogy nincs akinek kellenék, főleg, hogy folyton látok párokat és elszomorodom, mert nekem meg semmi, annyira magányos és szeretethiányos vagyok. Már jó ideje kifejezettem nem is vonzó lányokra hajtok, mert azt gondolom ők talán jobban el tudnának így fogadni, ezzel a nem valami megnyerő arcszerkezettel, ha jellemre jó fej vagyok és humoros, de legutóbb is egy ilyen egyáltalán nem szép lányban csalódtam és valahogy már semmit sem értek. Szinte pont olyan kegyetlen volt velem, mint egy másik lány, aki viszont kifejezettem szép arcú és formás volt. Ezek után már fogalmam sincs hol találhatnék egy szerethető, kedves, aranyos lányt, aki a párom lehetne. Annyira fáj, hogy már sírtam is kínomban, nagyon gáz vagyok tudom, de nem mondhatom el ezt senkinek sem, mert így sem könnyű lelkileg erősnek mutatnom magam, mikor belül sírok és fájdalmas minden egyes napom, amit pár nélkül élek meg. Én csak szeretnék szeretve lenni és viszont szeretni egy lányt, akivel közösen sok kellemes dolgot élhetnénk meg.

2014. ápr. 21. 20:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Űzd ki a fejedből, hogy ronda vagy és legyél vicces és jókedvű! Látatlanba nehéz tanácsot adni, de egy kis sport is jót tenne az önbizalmadnak, valami olyan amit te élvezel.

Tapasztalataim alapján a csinos lányoknak nem számít annyira, hogy mennyire vagy jóképű, ellenben ha megérzik rajtad, hogy csúnyának érzed magad és nincs benned meg az "alfahímség" akkor már veszett ügyed van.

Példának okáért van olyan lányhaverom, aki okos, jómódú, csinos, vidám, sportos (tehát szinte tökéletes) és van egy szinte ijesztő fejű sovány barátja és több mint egy éve boldogok egymás mellett :)

2014. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*ronda lennél
2014. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Szia

Egyszerűen légy önmagad és ne akarj megfelelni, ne mond hogy ronda vagy még akkor se ha annak tartanak!!!

Szard le mit mondanak rólad!!

Az első szabály ahoz hogy boldog légy ha magadat elfogadod, megbecsülöd önmagad!!!

Tegyél érte hogy jobban néz ki kezdj el edzeni, foglalkozz a külsöddel mert ha leszarod magad akkor a környezeted se fog mást látni csak egy szar embert...

2014. ápr. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pénzzel. Azzal garantált a siker.
2014. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Légy humoros, ha valaki beléd is kötne azt rázd le magadról valami jó beszólással, legyél magabiztos, de ne túl öntelt és tudj hozzászolni több fajta témához. HA megtetszik egy lány , érdekeljen , hogy ő mit szeret stb. Hidd el így szinte garantált a siker. Erre jó példa vagyok én meg a barátnőm . Van egy nálunk 2 évvel fiatalabb fiú, és mikor ezelőtt 3 évvel találkoztunk vele, az akkor még fruska fejünkkel röktön lenéztük (mintha mi olyan gyönyörűek lettünk volna.). Aztán elkezdtünk vele beszélni, és egy hónap alatt mindketten belezúgtunk. A barátnőm elmondta nekem , és hát akkor úgy döntöttem ,hogy meghagyom neki ezt a pasit, mert előtte mindig zűrös pasijai voltak. És azóta is boldogok együtt, szóval nem bántam meg a döntésem. És azóta is ha valaki meglátja a fiút nem tudja mit eszik rajta a barátnőm, a mostani pasim ,pedig egyenesen elképedt mikor azt mondtam neki, hogy drágám bele voltam zúgva amig te nem jöttél :P
2014. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha ronda fiú vagy, akkor esélytelen a pártalálás.
2014. ápr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Legyél sikeres és gazadag, és akkor lesz nő! Nem téged fog szeretni, hanem a pénzedet, de azért sok mindenre hajlandó lesz, még ha utána kimegy hányni, akkor is.
2014. ápr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Na igen, az anyagi helyzeteden tudsz javítani, a külsődön nem. Egyébként meg az se jobb ha a külsőd miatt vonzódnak hozzád, mintha a pénzed miatt...szóval kb. ugyanott vagy.
2014. ápr. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Lányoknak / nőknek csak a külső + pénz számít.

Rondaságot esetleg az arcodra érted/értették a lányok.

Azon nem tudsz változtatni esetleg idővel férfiasabb lesz vagy ilyesmi.

Nem tudom hány éves lehetsz , de én is hasonló gondban vagyok , nekem a prostik jelentik a megoldást + van 1-2 idős nő akik már nem kell senkinek , mint én , és azok be vállalnak néha

hiába gyúrod ki magad ha az arcod gyenge , lehet ott vérzel el ,

Az a lényeg hogy az erős genetikájúak fent maradjanak a gyengék mint te vagy én meghaljunk. Ez olyan mintha fél lábúnak születtél volna és úgy akarsz focista lenni , nincs semmi esély ,

Szerintem próbálkozz tovább , de nagyjából fölösleges

a gyengéknek ki kell halniuk ez a szelekció

Próbáld magad jól érezni más dolgokkal , elég nehéz lesz ...


24 / F

2014. ápr. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt még barátnőm, mert ronda vagyok.. Viszont ápolt vagyok és kedves, udvarias, de ezek ma már semmit sem érnek "Ha ronda az ember" 17/F
2014. ápr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!