Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A tini lányok miért ilyenek?

A tini lányok miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy lány, akivel ismerkedtem, hogy neki nem számít a külső, a belső fontosabb, mégis amikor képet küldtem csak annyit mondott, hogy jó kép aztán hirtelen valami kamu indokkal lelépett és hiába lépett vissza azóta sem ír, pedig előtte még írt. Nem értem miért kell ezt hazudni, ha végülis mégis csak a külső a lényeg a lányoknak. Előtte meg olyanokat papolt, hogy én milyen rendes és jó fej fiú vagyok és megérdemlek egy rendes barátnőt, de persze amint meglátta a képem már bunkó és flegma lesz és nem is keres.
2014. ápr. 21. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A külső IS számít. Neked se áll föl gondolom a dagadt lányoktól. Bocsi, dagadt lányok...
2014. ápr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert sok csak azt akarja elhitetni, hogy más mint a többi...de nem az.
2014. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ne álltalánosíts! én 14 vagyok és nem ilyen! pedig nem vagyok csúnya.
2014. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért játsszák meg magukat, mert ha helyesnek vélik a kiszemelt prédát akkor úgy állítják be ,hogy ők milyen érettek ,hogy nem a külsőt nézik.
2014. ápr. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
.No igen...ilyenek vagyunk,mégha tagadjuk is...Mindenkinek van egy ideálja amiből nemenged... De előbb utóbb zsák a foltját és folt a zsákját... (gondolom érted mire célzok) minden embernek megvan a párja :))
2014. ápr. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!