Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik, mi az a szoknyahossz,...

Pasik, mi az a szoknyahossz, amivel még egy nőt barátnőtöknek elfogadnátok?

Figyelt kérdés

Nem hordok farmer miniszoknyát, meg testhez simuló szoknyákat, hanem inkább a lenge, nyáriak, rakott vagy fodros.

Ha megláttok egy lányt az utcán, napközben meg úgy akármikor, mi az a szoknyahossz, amikor már azt gondoljátok egy nőről, hogy barátnőnek már nem kellene? Csak arra?

Mert nem szeretnék átesni abba a kategóriába, azért kérdezem :)

Mivel alacsony vagyok, így térd alattit nem hordok, térd és combközép közötti hosszúságúak jöhetenek nálam szóba. Az már túl rövid lenne?

23



2014. ápr. 22. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
20 centi:"D
2014. ápr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ilyesfajta szoknyában a nők olyan kb. a térd felettig érőkben néznek ki jól. A combközép kicsit már rövid, szerintem.
2014. ápr. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Combközep! Az nagyon jo szerintem.
2014. ápr. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bocsáss meg hogy nőként írok, de szoknyát úgy ildomos venni, hogy ha leülsz benne még fenekedet legalább takarja a szoknya. Mert ülés közben felcsúszik.


Amíg nincs kinn belőle semmid, addig szerintem senkinek kivetni valója nem lehet benne.


(Divattanács: a nagyon rövid és nagyon hosszú szoknyák a kis nőket még jobban összenyomják optikailag. Tehát nyugodtan vehetsz térdig érő fazont, optikailag jót tesz)

2014. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"mi az a szoknyahossz, amivel még egy nőt barátnőtöknek elfogadnátok?"


Ez nem a szoknyahosszon múlik. Csak tudja milyet mikor. Nyáron, ezer fokban nyugodtan vehet fel olyat ami épp csak takar. Temetésre mondjuk ne akarjon ilyenben menni.


Szóval ízléstelen ne legyen, az a lényeg, nem hogy milyen rövid a legrövidebb szoknya a ruhatárában.


27F

2014. ápr. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A 4. válaszoló véleményét osztom. Az a lényeg, hogy semmilyen körülmények között ne látsszon ki az, ami idegenekre nem tartozik, tehát tudni kell viselni is a szoknyát. Szerintem ez alapján kb. a combközépig érő jelenti a határt.
2014. ápr. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Természetesen nincs ki semmim, az már túl esik a komfortzónámon.

Mivel vékony is vagyok, így jobban szeretem a nem testhez simulót.

Talán igaz, h optikailag összenyom, ezen még elgondolkodom a tükör előtt :)

A pasik szerint formás a lábam (volt aki meg is kérdezte, mit sportolok), de van olyan is, aki ha nadrágba vagyok épp, akkor is képes utánam fordulni.

Térdig érőből még nem ártana pár darab, tényleg nem akarom, hogy azt gondolják a hátam mögött, hogy 'ez is csak ARRA' kellene

2014. ápr. 22. 10:31
 8/13 apollo sama válasza:
Nos ez nem a szoknyán múlik de a kérdésre választ adva szerintem comd közép és pár centivel alatta még elfogadott nálam ha a barátnőmről lenne szó
2014. ápr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
[link] szerintem ez még teljesen jó
2014. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
igen, ettől nem rövidebbek az enyémek sem, amúgy szép a csaj a képen, az alakom nekem is ilyen
2014. ápr. 25. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!