Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerinted miért van az, ha...

Szerinted miért van az, ha egy lánnyal nagyon jól elbeszélgettem itt napokig (ő nyilvánította ki, h élvezi a beszélgetéseket), majd hirtelen eltűnik és már 1,5 napja nem ír semmit?

Figyelt kérdés

Annyira elszomorító ez. Mert nem tudom, mit kéne tennem, hogy érdekeljek valakit annyira, hogy magától is fel tudjon, akarjon keresni. Vagy mindig nekem, férfinek kéne, még akkor is, ha ő is nagyon élvezi nőként velem a beszélgetést? Voltatok-e már így?


Én sem itt élem az életem, de nem tudom megérteni, miért csinálja ezt egy lány. Érettségire tanul, azt tudom, de egész nap egyetlen mondatot sem tud írni?


2014. ápr. 22. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
kérdezd meg h zavarod e a következő írásod elején, ha nem akkor probáld meg találkára hívni csak 1-2 órára, ha elmegy akkor nincs n para :)
2014. ápr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valami GYKs betegség. :DDD
2014. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A kérdést olvasva magamra ismertem, pontosabban ilyesféle helyzetben vagyok én is, csak annyi a különbség hogy én 14, a lány pedig 13 éves, nagyon jól eldumálgatunk de ő képtelen írni nekem magától, nekem kell fenntartani a kapcsolatot ilyen téren, és eléggé bosszant, nem azért. :D Pontosan ezen gondolkoztam én is, hogy mindig csak nekem kéne irkálni, ő nem tud? Csak leírtam, hogy lásd nem csak te vagy ilyen helyzetben, mi fiatalabbak vagyunk de mindketten a komolyabb fajtából. :D :) Egyébként ha bárkinek van valami ötlete hogy lehetne rávenni hogy a lányok kicsit nagyobb kedvvel írjanak rám és a kérdezőre, azt szerintem mindketten megköszönnénk. :D
2014. ápr. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy több emberrel beszélget itt, megnyitotta az üzenetedet,de nem válaszolt egyből és utána meg elfelejtette. Én is pont igy vagyok, mint ahogy te teírtad, remélem nem én vagyok az illető :O
2014. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!