Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ázsiai lányok hova szoktak...

Ázsiai lányok hova szoktak járni Budapesten bulizni? :D

Figyelt kérdés
Szeretnék egy-két Japán-Kínai lánnyal megismerkedni, de nem ilyen paraszt facebookos módon. Ezért gondoltam hátha tudjátok hol lehet ilyen lányokkal találkozni,

2014. ápr. 22. 22:56
 1/7 Mr. Truth ***** válasza:
Nézz körül kinai boltokban
2014. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Egy két szűk suncira vadászol?
2014. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hong Kong divatáruház
2014. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat ez sajnalatos :/ en koreai vagyok.

Sztem nem jarnak kulon bulizni az azsiai lanyok. Utcan,suliban v annak kozeleben probalkozz

2014. ápr. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mouseoleum clubba Vácra szoktak, meg Budapestre Nippon Shoxx-Nippon Groove buliba, ami a Kék/Vörös Lyukba szokott lenni.
2014. ápr. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 WheneverYouWant ***** válasza:
Kíváncsi lennék én is... Sokszor megnézem magamnak az ázsiai lányokat az utcán de olyan szépeket mint a filmekben lehet látni még sosem láttam...
2014. ápr. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Mouseoleum clubba járnak? Olyan sok ázsiai lány lakik Vácon és környékén?

Nem hiszem, hogy vannak olyan helyek ahová kizárólag járnak, nyilván mindenkinek megvan a saját ízlése, valaki romkocsmába jár más meg diszkóba.

A japán témás bulikon sincsenek annyian, ilyen helyekre főleg fanok mennek.


Kell olyan estét csinálni valahol, hogy ázsiai lányoknak ingyen belépő, ajándék pia esetleg pizzaszelet, ki mit szeret...

Nem hiszem hogy annyian mennének, hogy csődbe menne a hely...

2014. ápr. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!