Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha az ember teljesen normális...

Ha az ember teljesen normális szándékkal közeledik akkor minek oltják be és nézik komplett idiótának?

Figyelt kérdés

elegem van abból, hogy pont az anonimitás miatt néznek teljesen hülyének és kérdőjelezik meg az igazamat. most erre mi a megoldás?

nyilván nem fogok könyörögni senkinek, de azért álljon már meg a menet, ha úgy közeledek hogy segítő és csupa jó szándékkal, akkor senki ne utáljon már kb a köszönés után.. undorító.


2014. ápr. 23. 23:54
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert hüje vagy, és nincs igazad.
2014. ápr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én jobban megbántom őket, mint amennyire próbáltak engem. Mert engem nem lehet :)
2014. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mármint itt? én is probálok segiteni akinek tudok , néha privátban, és van akivel tök jól összehaverkodunk, meg van akit nem izgat annyira a probléma, hát ez van :D
2014. ápr. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
uh az első, az most vagy nagyon hüje :P vagy nagyon kihasználja hogy hamar felkapod a vizet kérdező :D
2014. ápr. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem kapom fel a vizet hamar és veszem a humort :)
2014. ápr. 24. 00:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak tesztelem. :)
2014. ápr. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Látod? :D
2014. ápr. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!