Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 30-40 év közötti férfiak! Ha...

30-40 év közötti férfiak! Ha társkeresőn kerestek nőt NEM komoly kapcsolatra, akkor bepróbálkoztok olyan nőnél is, aki kiköti az adatlapján, hogy csak hosszútávú kapcsolatot szeretne, nem kalandot?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 24. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
pont egy ilyennek adom ki az útját...
2014. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
be hát
2014. ápr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Indokoljátok meg azt is, hogy miért, ha igen!

Első te is! Miért is adod ki az útját? Akkor mégis miért kerested?

2014. ápr. 24. 16:18
 4/7 anonim ***** válasza:
30-as nőként kérdezem: szerinted hány korunkbeli, magára valamit adó nő keres kalandot? És ha netán akad ilyen, bevallja ország világ előtt? Szóval - a kalandot kereső szegény férfiúnak így szalma közt kéne megtalálni a tűt. Felhúzott valaki? Vagy 3 hétig voltam regisztrált, ráadásul a viszony.hu-n, ami elvileg nem a nagy szerelemről szól - pasasok százai jelentkeztek, mind "komolyan gondolta". Dörzsöltebbje még azt a mézesmadzagot is elhúzta, hogy ő bizony már "belefáradt" a kalandokba, most valami mást, valami tartalmasabbat keres! Hát, 10/10-es pasi volt, majdnem kapott esélyt :D De inkább homloktörölgetve leiratkoztam.
2014. ápr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ő kezdett ki velem. Minden szép és jó volt, örült nekem, stb... utána megváltozott, már alig keres, sose hív, eltűnik, és van egy olyan érzésem, hogy több vasat tart a tűzben. Nem ő lenne az egyetlen. Már több ilyennel ismerkedtem társkeresőről.
2014. ápr. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mind azt mondja neten, hogy komoly kapcsolatot keres, de egy se úgy viselkedik.
2014. jún. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hanna7 válasza:
A pontos kép kedvéért. Nőben is léteznek őszinte jellemek, akik ha azt írják ki, hogy komoly kapcsolatot keresnek, akkor tényleg komoly kapcsolatot keresnek. Attól függetlenül próbálkozni lehet, ennek ellenére, mert néhány nő vagy csak szégyenli, hogy szexpartnert keres, vagy gyenge jellem és el lehet csábítani egy kalandra.
2014. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!