Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért? Nem értem

Miért? Nem értem

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, vallásomat tekintve wicca, de ez most lényegtelen.


26 évesen ott tartok, hogy a korombeli fiuk abszolut de nem tudnak udvarolni, nem akarnak komoly párkapcsolatot és csak alkalmi, laza lepedő gyűrögetésre kellenének nekik a nők, de miért??


Elhiszem, hogy sok negatív élmény másokkal, de miért ez a sok általánosítás? és ha látják másokon, hogy érett és nem komolytalan, miért futamodnak meg?



2014. ápr. 25. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A lepedő gyűrögetés is egy szertartás. A wiccác meg szerintem szeretik. Igazam van, vagy igazam van??? :D
2014. ápr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pasik később érnek,mint a nők,és szeretik kihasználni az adódó lehetőségeket,míg csak lehet.A legtöbbet az a bizonyos szerve irányítja.Ezzel nem lenne baj,ha nem hülyítenének olyan csajt is,aki nem érdemli meg.Sajnos kevés köztük a komoly és normális,ki kell fogni.
2014. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert a médiából ez dől nap mint nap. Légy trendi, népszerű és ne foglalkozz mással magadon kívül. Mert úgye felelősséget már nem akarnak vállalni. Könnyeb mindenkit egyszer használatosként tekinteni. Ez mind két nemre igaz.
2014. ápr. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az, hogy wicca vagyok, az egy dolog.

Ettől függetlenül normális gondolkodású nő, akit nem a pénztárca utáni vágy irányít, hanem az, hogy megtaláljam azt a bizonyos egyensúlyt a másikkal.


Nem tudom mit nyomat a média, 6 éve nem nézek tv - t, mert csak a butaság m,egy benne.

2014. ápr. 25. 19:15




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!