Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy lehet felszedni egy...

Hogy lehet felszedni egy olyan fiút, akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Csak néha látom, kevés közös ismerősünk van, nem tudom hova jár, mit csinál, merre lakik, de nagyon vonz. Elég félénk vagyok, nincs sok önbizalmam, nem is szoktam ilyet csinálni, de most folyton azon agyalok hogy meg kéne ismerni csak nem tudom, hogyan.

19/L



2014. ápr. 25. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
hány éves a fiú?
2014. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha személyesen nem ismered, nem tudtok találkozni, akkor írj rá.

Megmondod őszintén, hogy szívesen megismernéd.


Túl bonyolítjátok...

2014. ápr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt se tudom pontosan, de a volt osztálytársai alapján akiket ismerek, úgy 23-24 lehet.
2014. ápr. 25. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:

egyébként igen a #2 esnek igaza van


ráírsz hogy találkozzatok és élőben megpróbálod megismerni, vagy ha nem akkor meg írod neki hogy szívesen megismernéd, nem kell ezeken agyalni ennyit, hozz gyorsan döntést, ha agyalsz rajta az nem jó és csak nagyobb bajnak fog tűnni


csak egyszerűen és gyorsan :)

2014. ápr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen csak annyira félek a visszautasítástól meg hogy utána mi lesz ha megint találkozom vele :( Köszi a válaszokat, lehet hogy megpróbálok erőt gyűjteni!
2014. ápr. 25. 22:29
 6/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Tanulj a példámból.


Most kezdtem az egyetemet, és benn megláttam egy lányt, aki halálosan megtetszett. Úgy éreztem, hogy ő a másik felem, csupán a gesztusai, viselkedése alapján.


De sose mentem oda.

Több mint fél évet vártam a megszólításával. Később passzív félévre ment, szóval már csak fb-n tudtam ráírni. Még akkor is húztam az időt.


Aztán megelőztek, sőt, mások is ráírtak már. Azóta meg még párja is lett, az más kérdés, hogy a kapcsolatát illetően semmi életjelet nem látok.


Ráírtam, és éreztem rajta a tartózkodást. Nem kerteltem, megkérdeztem hogy "lerohantam, jól érzem?" (persze nem rohantam le, csak erre fogtam, hogy legyen már őszinte, mert ez lerí, hogy nem érzi jól magát, hogy nekem válaszol)

Megmondta, hogy nem az első vagyok, aki "ilyen szándékkal" közeledik felé.

Ott helyben elsüllyedtem szégyenemben, beálltam a sorba, mint valami sorszámmal a kezemben.


...tovább is van a történet, de az most kevésbé fontos neked úgy érzem.

A lényeg, ne kövesd el ezt a hibát, nem lesz jobb.

2014. ápr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Szex!
2014. ápr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!