Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit jelent, ha egy srác...

Mit jelent, ha egy srác akárhányszor találkozunk, akár futólag, akár megbeszéljük előre, mindig megjegyzi, hogy szép vagyok?

Figyelt kérdés
Először csak zavartan néz, majd elmosolyodik és bevágja, hogy: "szép vagy", meg hasonlók.

2014. ápr. 26. 18:34
 1/8 anonim ***** válasza:
háááát nem tudom pontosan de talán szépnek tart
2014. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
atyaisten...ez most komoly kérdés? vagy eddig viszi az IQ-d?
2014. ápr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hahaha, de vicces! csak szeretek biztosra menni.
2014. ápr. 26. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szépnek tart. Lehet észrevett mint nőt. Örülj neki.
2014. ápr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt mindjárt gondoltam. Én úgy értem, hogy van-e konkrét jelentősége? Fiúkák, ti vagytok IQ fighterek. :D
2014. ápr. 26. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van, de az is lehet hogy nincs. Hány évesek vagytok? Barátok vagytok?
2014. ápr. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én 22, ő 24. Jóban vagyunk, de ez nem barátság. Ez a szó sosem hangzott el. Bejövök neki azt tudom, csak az a kérdés, hogy vannak-e érzelmek e mögött?
2014. ápr. 26. 19:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Vannak férfiak között olyanok is akik első látásra is tudnak szerelmesek lenni és vannak olyanok is akik csak szex után tudnak azok lenni. Ez függhet a pasi személyiségétől, tapasztalataitól... Pl egy tapasztalatlan férfi könnyebben bele tud szeretni egy nőbe, mint egy olyas valaki aki már túl van már " jó pár alkalmon".
2014. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!