Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy kisfiús vonású, alacsony,...

Egy kisfiús vonású, alacsony, gyenge fiú hogyan találhatna rendes lányt barátnőnek?

Figyelt kérdés
Úgy tapasztalom, hogy a lányok olyan felszínesek és valamiért nem akarnak ismerkedni sem, ha egy fiú alacsony és törékeny. Azt hiszem nekik ronda minden ilyen fiú.
2014. ápr. 26. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Rajtad nem lehet segíteni, ha magadon sem próbálsz, csak ide írogatsz.
2014. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én magas vagyok (180cm) de ez se segít... Szóval fel a fejjel, mutasd meg, hogy jobb vagy nálam, hajrá!
2014. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Jéééézusom!!! Igazán hazafinak tartom magamat, de ilyenkor köszönöm meg percenként a Jó Istennek,hogy nem Magyarországon születtem, hanem "határontúl" ! Itt még maradt az emberekben és a férfiakban némi FÉRFIASSÁG!

Milyen "törékeny" alacsony fiú, ó jajj... Mindjárt elsírjuk magunkat! Komolyan, szedd össze már magad. Meg az alattad szólo "magas" fiú is, aki csak sok szerencsét tud kivánni. Nekem sem volt száz barátnőm, sőt alig akadt, de nem csináltam magamból puhap.csű szerencsétlent. Ha ennyire esetlen vagy, soha nem is lesz. Nem kell ennyire elkomplikálni semmit. A lány akkor lesz a tiéd ha azt te akarod és nem ha neki te "tetszessz". Jézusom...

2014. ápr. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha nem találnál csajt, engem bármikor nyugodtan leszophatsz.
2014. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Megnyugtatlak kedves kérdező, nekem alacsony, vékony srácként szintén baromi sokáig tartott, hogy rájöjjek, hogy hogyan lehet, de sikerült.


Első pont:

"Úgy tapasztalom, hogy a lányok olyan felszínesek" Sok valóban az, de az hogy szapulod őket nem oldja meg a problémát. Vannak normális lányok is, akiknek a férfi nem a száz kilós tipikus izomagyaknál kezdődik. Neked ezek a lányok lesznek a célcsoportod.


Második pont:

Ami biztos kiábrándít egy csajt az a hülyeségeken siránkozás és az önbizalom hiánya. Hidd el vékony, alacsony srácként is lazán lehet rendes barátnőd, sőt szép barátnőd is. Fejezd be a rinyálást!


Harmadik pont:

Tudd, hogy mik az értékeid, tudd, hogy miben vagy jó, és ne félj megmutatni és használni ezeket a tulajdonságaidat. Én tudom magamról, hogy sokkal intelligensebb és műveltebb vagyok az átlagnál, jó anyagi helyzetem van, és király állásom lesz. Én ebből tudok építkezni és ez ad magabiztosságot, és ismerkedéskor is ezeket tudom használni, tehát tudom, hogy nekem olyan lányoknál érdemes próbálkozni akiknek ezek bejönnek.

Ha nincs semmi olyan dolog, amit fel tudnál mutatni, akkor pedig fejlesztd magad! Képzelj e egy tipikus izmos magas srácot, az izmai nélkül! Milyenek lennének? Megsúgom jelentős részük, persze nem mind, izmok nélkül hatalmas lúzer. A látványos izmok, és a gyúrás a legfantáziátlanabb módja az önmegvalósításnak, és a csajozásnak, de azért működik. Ennél vannak sokkal jobb és hasznosabb módszerek is, arra, hogy önbizalmat szerezz, és felkeltsd egy lány érdeklődését. Például az, hogy semmivel sem vagy kevesebb, mint egy kigyúrt magas srác, csak míg ő feltűnő és tele van önbizalommal, addig te bedepizel és beleszürkülsz a tömegbe.

Legyél egyedi! Ha eddig nem volt akkor keress valami hobbit. Nem olyan rég találkoztam egy sráccal, hát nem volt az a tipikus lányok kedvence külsőre, átlagos arc, átlagos alkat, hosszú fekete haj, enyhén igénytelen ruházat. Aztán elővett egy gitárt és elkezdett énekelni... mintha egy másik ember lett volna, mert azt csinálta, amit szeretett és értett. És bizony nedvesedtek a bugyik. De nem is kell ilyen bonyolult dolgokra gondolni mint zene. Egy kis csocsó, vagy biliárd tudás is lehet puncimágnes, mert amikor valamiben jó vagy, akkor egyrészt van önbizalmad, másrészt, akiknél jobb vagy az ő önbizalmukat rombolod. Tehát az esélyeid javulnak.

2014. ápr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"műveltebb vagyok az átlagnál, jó anyagi helyzetem van, és király állásom lesz"


nem vagy valami szar helyzetben ám, hallod-e

én már feleennyivel is becsajoznék XD

2014. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Önbizalom.Legyen stílusod.Legyenek jó témáid ha beszélgettek.A lány akivel vagy élvezze a társaságodat.Ha most ismerkedsz esetleg randizol kérdezd sokat.A lányok imádnak magukról beszélni :D.Dicsérd a külsejét.SOHA ne mond nekik,hogy pl. az előző barátnőm ezt szerette,...így csinált,...ugyan ezt mondta.H valaki már az első

pillanattól le se sz@r hagyd a fenébe,ne legyél talpnyaló.

2014. ápr. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"én már feleennyivel is becsajoznék XD"


Jogos. :-D De erre rá kell jönni! Továbbá az sem mindegy, hogy milyen környezetben vagy. Én olyan környezetben voltam/vagyok ahol ezt nagyon sokan elmondhatják magukról, ezért ezekkel a tulajdonságokkal nehezebb kitűnni. Továbbá amíg az ember önbizalomhiányos, mert azt hiszi, hogy nem jó a külseje, addig nem is fog becsajozni. Onnantól, hogy kb. helyre raktam magamat a világban önbizalom terén. Kb. két hét volt összeszedni egy hölgyet, pedig elég válogatós vagyok.

2014. ápr. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szerintetek mégis miért itt kérdezem?! Egy idő után már belefárad az ember, ha folyton azt kapja, hogy nagyon jó fej vagyok és 10/10-es személyiség, de a külsőmre csak azt kapom hogy ronda és elküldenek a fenébe vagy csak úgy letiltanak fb-n is. Én azt hittem, hogy majd elnézik a ronda fejemet legalább azok, akik kép nélkül megkedveltek, de nem így lett! Akkor mégis kinek kellenék?!
2014. ápr. 26. 23:55
 10/11 anonim ***** válasza:
Változtass frizurát, és ruhatárat!
2014. ápr. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!