Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valaki akár ismerkedni? .

Szopcsecs kérdése:

Valaki akár ismerkedni? .

Figyelt kérdés

..egy szingli jóképű, belevaló sráccal, :D

írhat bárki 22F



2014. ápr. 27. 07:29
 1/5 anonim válasza:
Ilyen egoista majommal senki! Én.lehet ismerkedtem volna ha nem vagy egoista de így nem!
2014. ápr. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem ez még nem egoizmus.

"Olyan életelv, mely szerint az ember saját magát állítja tevékenysége, viselkedése középpontjába; olyan emberre jellemző magatartás, aki saját, önös érdekeit a társadalom, a közösség és mindenki más érdekei elé helyezi."

Ha azt írja le, hogy van egy pattanás a bal fenekén és esténként hangosan horkol az szimpatikusabb leírás lett volna? :D

2014. ápr. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az egoizmus nem itt kezdődik.. csak van önbizalmam,ami szerintem előnyös egy férfinál. törődök magammal,adok magamra,és ennek van látszata is. Amit nem csak én gondolok így :)
2014. ápr. 28. 11:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Irhat bàrki?wtf,na fiúk bombázzàtok privikkel:D,értittek a célzást?:D
2014. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon szép a nickneved....... áááááá :))) Már ezért megérte rányomni a kérdésre :)
2014. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!