Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szedjem fel a csajt?...

Hogyan szedjem fel a csajt? Ha legközelebb meglátom mit mondja neki? Vagy előbb a barátnőjével ismerkedjek meg? Igazából azt se tudom van-e pasija.

Figyelt kérdés

Néha eljárok egy koktél bárba, és ott szoktam látni egy nagyon helyes csajt, mindig az egyik barátnőjével jön, beszélgetnek iszogatnak és 1 órán belül le is lépnek.

Egyébként tuti gazdag a csaj apja mert BMW X6osal jönnek. Félre értés ne essék nem a pénzre hajtok :D

Biztos felfigyelt már rám a csaj is mert észrevettem hogy nevet amikor elsütöttem pár poént a haveroknak miközben ők a szomszédos asztalnál ültek.


A"jó a segged kő koktél!" szerű kezdeményezéseket én személy szerint ki hagynám :D vmi egyéb 5let?



2014. ápr. 27. 12:09
 1/3 Andi80018 ***** válasza:
79%
Mondjuk menj oda, és mutatkozz be. Mondd meg neki, hogy szimpi. Utána úgyis lép valamit.
2014. ápr. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyéb 5let?
2014. máj. 1. 11:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha pl ez a bár egy olyan hely ahol van lehetőség táncolni , akkor kérd fel egy táncra. Ha ez nincs akkor hívd meg egy italra , stb....
2014. jún. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!