Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mennyire nyerő taktika egy...

Mennyire nyerő taktika egy vadidegennel úgy ismerkedni hogy közlöm vele: tetszel nekem eljössz velem egy kicsit dumcsizni? Szóval semmi tökölés, közlöm mit akarok aztán várom a választ?

Figyelt kérdés

Egy csomó alkalommal előfordult hogy látok egy lányt az utván aki tetszik. Semmit se tudok róla nyilván, vadidegen. Nincs idő se lehetőség mindenféle szóvirágokra, meg kertelésre.

pl. ülök a buszon, meglátok egy lányt. Bármikor leszállhat. Mennyi időm van? Tán csak 1 percem.


Vagy lógok a plázában kijön egy lány a boltból és megy valahova.

Vagy hagyom elmenni, vagy odaszólok. De idő és lehetőség mire van? kb 1 mondatra többre nincs.


Van értelme egyáltalán megpróbálni? Vagy ez helyből veszett ügy kár azért az 1 mondatért is?


2014. ápr. 27. 21:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Hát azt kéne! Nem a kis töködet vakargatni!
2014. ápr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér :)
2014. ápr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

csak arra gondolnék (fordított szitu) ha vki hozzám jönne így oda, elhajtanám semmi perc alatt.

azt hinném, szórakozik, hittérítő, el akar adni vmit stb.

szóval esélye se lenne.

2014. ápr. 27. 21:23
 4/17 anonim ***** válasza:
Én engem is elhajtanál? :) Pedig én szeretlek! :)
2014. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor van értelme megpróbálni, ha előtte már találkozott tekintetetek és mosolyodra mosollyal válaszolt.
2014. ápr. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ja hát akkor lábam előtt a világ, mert általában akire mosolygunk reflexből visszamosolyog.


amikor a mekiben dolgoztam naponta millió emberre kellett mosolyognom.

ők meg (többnyire) vissza.

na hát azok a mosolyok annyit is értek.


és mosolyodra mosollyal

2014. ápr. 27. 21:27
 7/17 anonim ***** válasza:
nekem kb 10 ből egy lánynál bevállt, de általában az volt a válasz, hogy messze lakik, túl fiatal, túl idős, vagy van pasija :) de nem szabad sz.rozni, mert sose tudhatod kit hagysz elmenni
2014. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha szép lány vagy, sikereid lesznek


Ha csúnya lány / pasi, akkor kevésbé

2014. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

közgázból tanultam kiadás /bevétel arányt számolni, ha 10-ből egy, akkor az gyakorlati szempontból zéró nyereségű üzlet (hiszen befektetett egységnyi pénzre 10%-os térülési ráta van= vállalhatatlan kockázat)- vagyis értelmetlen az egész.

adsz 100 ft-ot és 90%-os valószínűséggel elveszted, 10%-os valószínűséggel imseretlen haszonnal visszakapod. amely ismeretlen haszon lehet 0%is.

odaadnád a pénzt?


nekem kb 10 ből egy lánynál bevállt

2014. ápr. 27. 21:33
 10/17 anonim ***** válasza:
#9: kérlek, ne írj olyat, amihez nem értesz. Először is, az nem térülési ráta, hanem megtérülési ráta, annak is több fajtája van, és egyik se alkalmazható önmagában feltételesen. Amiről Te beszélsz, azt döntési fának hívják a közgazdaságtudományban.
2014. ápr. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!