Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért kezd értékes lenni az a...

Miért kezd értékes lenni az a pasi, aki már nem érdeklődik a lány után?

Figyelt kérdés

Miért kezd értékes lenni az a pasi, aki már nem érdeklődik a lány után (szigorúan az ismerkedési fázisban) ?

Láttam már olyat, hogy haver 4 hónapig tepert valaki után, visszautasította kétszer is. Egyszer csak fogta magát, és nem kereste a lányt, nem irt neki, semmi... bazzeg, most járnak.

Nekem is ezt kéne most tennem, de egyszerűen nem hiszem el, hogy működne a "nem tudod mit csinálj? Akkor ne csinálj semmit!" elv...


2014. ápr. 29. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tudod mi az a magnetic messaging?
2014. ápr. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mert a nő elveszti a kontrollt a férfi felett.

minél kevesebb kontrollt tud gyakorolni a nő a férfin,annál vonzóbb lesz számára.

magyarul leesett a csajnak,hogy ezt a gyereket nem tudja irányítani,befolyásolni,nem fog neki a srác papucskodni,vagyis egy férfibe akadt bele,aki kell neki mindenképp.

2014. ápr. 29. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Szerintem meg, mert csak simán sokan csak ilyenkor kapcsolnak, hogy hoppá még is csak kell nekik az illető, mert pl. elkezd hiányozni. A hiányérzet pedig nagyúr. :)
2014. ápr. 29. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Ne akard megerteni a noket. Nulla logika.
2014. ápr. 29. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
4es jól irta de tényleg,totál nem lehet kiismerni őket...
2014. ápr. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
0%
Előző kettő részéről ennyit az empátiáról!
2014. ápr. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 WheneverYouWant ***** válasza:

Ez azért van mert a lányok nem szeretnek könnyen kaphatóak lenni. Szeretik ha tepernek utánuk ahogy te fogalmaztál..

Majd amikor ez alábbhagy akkor megijednek hogy fel fogja adni a pasi és akkor elveszítik és akkor adják be a derekukat...

2014. ápr. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

- Miért Ádámot teremtette először az Isten?

- Mert ő is tudja, hogy hülyeség nővel kezdeni.

2014. ápr. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fiúk néha annyira kiadják az érzelmeiket és ha én még nem vagyok abban a fázisban inkább fullasztonak érzem, hogy ők komolyabban és többet akarnának mint én, és ha az érdeklődésük alábbhagy akkor elkezdek kiváncsi lenni, hogy mi van vele stb.. de azért ez nem minden esetben müködik. Mert volt olyan fiú akinél viszont örültem, hogy kezd elfelejteni és talált másik lányt.
2014. ápr. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4,5: mert a férfiakban annnnyival több a logika, nyilván...


8: kezdj nyugodtan férfiakkal, senki sem áll az utadba.


Kérdező: Neked nem sokkal érdekesebb az a csaj, akit nehezebb megkapni, mint az, aki fél perc alatt kiadja magát és a következő 1 órában le is fekszik veled? Naugye...

2014. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!