Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Jelenthet valamit?

Jelenthet valamit?

Figyelt kérdés
A fiú aki tetszik azt tudja azt nem tudom hogy egy kicsit is tetszem neki de az volt hogy lyukas óránk volt. A barátnőm megy fel a lépcsőn en mögötte hallottam hogy beszél valakihez mondja neki ne ijezgess már bas*d+. De persze nevetett es nezek oda en is szívbajt kaptam pedig tudtam hogy beszél valakihez. Nézem hát az a fiú az aki tetszik. Kicsitt nevettunk hogy megijesztett minket. Akkor az volt hogy a barátnőm beszél hozzá közbe mosolyog már majdnem nevet. De közbe rámnéz a baràtnőmre akkor megint rám de szokott olyat is hogy lentről felfele. Es megint talalkoztunk mert utánunk lesz órája ugyan ott. senki nem csinalt semmi vicceset de mosolygott es nezett ram is meg a szemembenezett meg elkapta a tekintetét! Olyan aranyos volt:) Es nagyszünetben is nézett. Jelenthet valamit meg még rengeteg ilyen nézős dolog meg hát hogy ő nézett engem titokban mikor nem láttam hátúlról.

2014. ápr. 29. 16:29
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy csak valami az eszébejut? Mert ilyet még sosem csinált!
2014. ápr. 29. 16:33
 2/2 anonim válasza:

Tetszel neki! :)

Szívesen adok tanácsokat, ha gondolod, de ahhoz tudnom kell hogy hány éves(ek) vagy(tok).

2014. ápr. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!