Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy olyan srácnak is össze...

Egy olyan srácnak is össze jöhet valami aki keveset beszél?

Figyelt kérdés
bárhová menetem mindig kérdezték mért nem beszélek meg hogy mondjak valamit,max köszönni szoktam meg ami fontos azt megbeszélem egy ilyen srácnak is lehet majd csaja

2014. ápr. 29. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Velem is ez van
2014. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és fiú vagyok
2014. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Figy, megmondom mennyit számít a dolog, én jól nézek ki, jól öltözködöm, van stílusom és intelligens is vagyok, még pénzem is van, ehhez képest 25 évesen 2db barátnőm volt össz., mert nem vagyok közösségi meg haverkodós és képtelen vagyok dumálni csak úgy csajokkal, viszont ismerek nálam csúnyább, alacsonyabb, buta stb. embereket akik 20 év körüliek és több nőjük volt, mint nekem valaha lesz, és nem is rosszak, és csak azért, mert nagy a pofájuk és be tudnak vágódni a nőknél...
2014. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet
2014. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
aha
2014. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen. De ha szeretnél nagyobb eséllyel indulni, kezdeményezni is tudni kell.
2014. ápr. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem igen. Vannak olyan lányok -kevesen, de vannak- , akiknek ez jobban tetszik. :)
2014. máj. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!