Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kellene tennem? Ebből...

Mit kellene tennem? Ebből lehet valami? Vagy hagyjam az egészet a fenébe?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik... Ő olyan akinek minden lány csak egy menetre kell... Ha nem jön össze tovább áll... De az utóbbi időben család által megismertem jobban és még jobban megtetszett! Eddig észre sem vett aztán 2 hónapja megcsókolt egy buliban.. Azóta többször előfordult, hogy megcsókolt 2 hónapja megy ez a huza-vona persze megpróbált lefektetni is de nem hagytam mert tudom milyen és nem akartam 1 lenni a sok közül!!!! Beolvastam neki, hogy nekem nem tetszik ez a stílus hogy minden nőt semmibe vesz de azt mondta csak azt veszi semmibe aki olyan! Azt mondta szeret velem lenni mégis van, hogy hetekig nem beszélünk aztán igen és megint nem és találkozunk beszélgetünk mégsem tudom mi ez.. 1x azt mondja barátnőt akar utána, hogy szabad akar lenni nem tudok kiigazodni rajta.. Valaki valami tanács, segítség vagy akármi lécci 20/L

2014. ápr. 29. 21:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ebbol nem lesz semmi. Sajnaljuk, hogy jo fizikai genjei melle egy pocsek szellemi gen tarsult.
2014. ápr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a fiú egy jó nagy k.u.r.v.a..
2014. ápr. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont emiatt vonz téged is mert egy kaszanova, ez benne van a génjeibe akárkit el tud csábítani csak még neked maradt annyi eszed hogy nem engeded, de ha megfektet utána szívhatod mert neked fájni fog neki nem. Ne pazarolj érzelmeket az ilyenre.
2014. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!