Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálta ezt a csajszi?

Miért csinálta ezt a csajszi?

Figyelt kérdés
Nagyban táncoltam a disco közepén haverokkal, egy csajszi mellett, akit nem ismertem/ismerek, és egyszer csak bevágódott elém, és a farkamhoz nyomta a seggét, majd riszálni kezdte.. Mikor már kezdtem volna én is ráhangolódni le akartam smárolni, de elhúzta a fejét, bólogatott, hogy ne, és odébb ment.. És neem, nem volt büdös a szám, sőt részeg se voltam annyira, és csak úgy arrébb ment..:D Amúgy egy istennő volt..:D

2014. ápr. 30. 23:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Részeg volt és kicsit vadult. Ennyi. Semmi több.
2014. máj. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
ha nyomulsz meghúzhattad volna :D kérette magát a ribi.
2014. máj. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ő se tűnt részegnek amúgy.. Csak látszott rajta, hogy jól érezte magát.. Egyébként ő is a barátnőivel táncolt, 3-an voltak..
2014. máj. 1. 00:04
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 háát lehetséges..:D
2014. máj. 1. 00:05
 5/16 A kérdező kommentje:

szerintem te nem úgy használod az oldalt ahogy kellene..:D "Ne OFFolj! Azaz ne kezdj új téma boncolgatásába, új, a kiírttól teljesen eltérő kérdések feltételébe!

Ne menj bele felesleges vitákba! Ha valaki kötözködik, hagyd figyelmen kívül, illetve válaszd a lefele mutató kezet az értékeléshez! A kötözködő embereket ez jobban bosszantja, mint ha válaszolsz nekik! Ha valaki nyomdafestéket nem tűrő hangnemben válaszolt neked, akkor inkább jelentsd az info(kukac)gyakorikerdesek.hu-n, mint hogy magad próbálod megoldani a helyzetet, és magad is minősíthetetlen hangnemben kezdesz társalogni!

Fenntartjuk a jogot, hogy kommentedet (ha nem tartod be a fenti szabályokat), további különösebb indoklás nélkül töröljük."

2014. máj. 1. 00:12
 6/16 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy fogadásból csinálta.


#5 sok kérdésbe beírta már ezt a szöveget. Csak trollkodik, vagy a negatív értékelésre hajt.

2014. máj. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hát ez is lehetséges..:D Sokszor nézett rám, a reakcióimra..:D Szóval lehet hogy csak egy áldozat voltam..:D De nekem úgy tűnt, mintha élvezte volna a velem való "táncot"..:D
2014. máj. 1. 00:50
 8/16 anonim ***** válasza:
Téged nem Tominak hívnak véletlenül? Komolyan kérdezem.
2014. máj. 1. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem, miért?:D
2014. máj. 1. 01:12
 10/16 anonim ***** válasza:
68%
Ti pasik olyan hülyék vagytok hogy csodálkozom rajta hogy gondolkodni tudtok bármin is a farkatokon kívül.
2014. máj. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!