Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyik a jobb ismerkedős...

Melyik a jobb ismerkedős oldal? Gyakorikerdesek.hu vagy Társkereső?

Figyelt kérdés

Regionális alapú ismerkedés terén a társkereső nekem jobban bejön, sőt... itt ha kiírok egy kérdést, hogy Hajdú-Bihari meleg srácok ismerkedünk? Akkor csupa olyan üzenet jön.. amit kár részletezni.

Társkeresőn viszont szuper Debreceni srácokat ismertem meg, akikkel tartottam is egy darabig a kapcsolatot.

A gyakori az azért szuper, mert érdekes módon, elég sok szimpatikus srácot ismertem itt meg, igaz 200-500kilóméterekre élnek, de eddig csak gyakoris srác fogott meg érzelmi alapon stb. O:)

Igazából, a kérdésem úgy is hangozhatna, hol találtátok meg a párotokat! :)

Kétségbe vagyok esve, úgy érzem, lehet jobban járnék egy sráccal aki igaz messzebb él, de úgy bírom ^^ környékbéli meleg sráccal meg érzelmi alapon soha nem sikerűlt azonosúlnom. o.O



2014. máj. 1. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az gondolom világos, hogy a gyakorikérdések.hu NEM 1 társkereső oldal, ugye?
2014. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez itt nem társkereső oldal de én már találtam itt olyan lányt akivel rendesen lehet beszélgetni :)
2014. máj. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Itt jóval több az ostoba troll is...
2014. máj. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igazából, meleg honfitársaimhoz szól a kérdés.

De, köszönöm a hasznos válaszokat. (Y)

Az eddig érkezett válazokból ment a zöld kéz mindenkinek, de 2db választ a behalytani tilos táblával jelentettem, mert a homofób nyomorékokra nem vagyok kíváncsi...

2014. máj. 1. 12:35
 5/9 anonim válasza:
57%

tyű! Hova süllyedünk még ?

gyakorikérdések.hu= kérdéseket tehetsz fel amit máshol ne mertél.

parkéresőoldal= keress magadnak egy párt .

2014. máj. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát a gyakorikérdések nem egy társkereső oldal, de ettől függetlenül több rendes meleg sráccal ismerkedtem meg itt! =))
2014. máj. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 MrPifta ***** válasza:
a gyakorikérdések NEM társkereső
2014. máj. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem társkereső, pontosan.

Viszont, ez a weboldal (már elnézést) Totálisan tönkretette az életemet!!

Itt, durván megtapasztaltam, hogy mi is az a szerelem..

Tudjátok, névtelenül irogatunk egy darabig, jól elbeszélgetünk, aztán a végén bejelöl facen és megáll az eszed mert olyan helyes.. *-*

Úgyhogy egy ideje már mellőzöm ezt az oldalt, legalább is a szerelem/szex meleg kérdéseit..

Akkor kezdődött az egész, amikor kiírtam egy kérdést.. úgy simán is jött egy csomó üzenet hogy ismerkednének stb.. de akkor még nem írogattam senkivel, de nem olyan soká kiírtam azt a kérdést hogy menynire nem találom a párom, erre felfigyeltem egy srácra aki már egy éve boldog párkapcsolatban élt s leveleztem vele sokat.. utánna nyár óta én is aktívan fórumoztam.. de, csak reménytelen plátói szerelmek születtek.. :D jó, van sok helyes kedves aranyos ismim innen, de azt az érzést a gyakorikerdesek.hu adja meg amit egy társkereső nem adhat, mert ott nem látja a fától az erdőt az ember.. kép alapján és csilli villi profil alapján ítélsz.. pedig azt pár levélváltás után kellene..

úgyhogy bármennyire is nem társkereső, de igazságos rengeteg szempontból.

2014. máj. 6. 17:20
 9/9 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2014. máj. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!