Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogy is van ez?

Hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Szóval nekem mår mondták, hogy néha olyan távolság tartó és flegma fejet vágok, sőt néha ugy is viselkedek, és ezért nem közelednek felém a pasik. Viszont nap, mint nap látom, hogy vannak tőlem flegmább csajok is, akikhez a pasik közelednek. Sőt szemtanúja voltam, hogy egyszer egy pasi igy udvarolgatott a lánynak, de csaj semmi jelet nem adta vonzalomnak, sőt kicsit bunkó is volt, most meg kapcsolatban vannak. Ki érti ez? (Es nem, az a csaj nem szep egyáltalán)

2014. máj. 1. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy nő azt mondja egy másik nőre, hogy nem szép, az nem feltétlenül igaz!
2014. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

A minőséget is nézd mellette. Engem is taszítanak egyébként a flegma csajok. Jobban szeretem azokat, akik az élet szép dolgait látják, és igyekeznek minden helyzetben pozitívak maradni. Volt már dolgom flegma csajjal, az első problémánál annyira kiakadt, hogy az hihetetlen, és az egész kapcsolatot nekem kellett egyben tartani. Gondolom, sejthető, hogy egy idő után meguntam.


Lehet, hogy szép vagy, az is, hogy intelligens, sőt, talán még meg is dugnának igen sokan, de ameddig ilyen maradsz, normális kapcsolatra ne sokat gondolj.

2014. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 fahéjas Alien ***** válasza:

Valamilyen szinten minden eset egyedi és hasonló, ez az emberekkel is így van.

Lehet annak a fiúnak, nagyon kellett az a lány, a kisugárzása, varázsa stb... egyéb okok miatt. Lehet te meg még nem találkoztál azzal az illetővel, aki a tűzbe tenné érted a kezed.

Viszont az általánosságban igaz, hogy a kedvesebb, nyitottabb, mosolygósabb egyének sokkal szimpatikusabbak, mint a flegmák és társaik.

2014. máj. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem meg még nem találtál magadnak olyat,aki vonzónak tart.Ez nem azt jelenti,hogy te kevesebb vagy,csak még nem találtad meg azt,aki meglátja benned a nőt.Kicsit több mosoly meg kedvesség amúgy tényleg nem árt.Én ismerek olyan csajt,aki fotósorozatokat készített magáról,menő ruhákban jár,meg istennőnek képzeli magát,de lassan harminéves korára még szingli.Annyi érzelem ül az arcán kb.,mint egy jégcsapnak.Pedig jó alakja van és tűrhető arca,de a modora valami iszonyat,legalábbis szerintem.
2014. máj. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
19:07: teljesen egyetértek
2014. máj. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!